folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araç İçin Yardım, Yarı Fiyatına Satılan Araçlar Hakkında Bilgisi Olan ?

Araç İçin Yardım, Yarı Fiyatına Satılan Araçlar Hakkında Bilgisi Olan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Superchicken
    Superchicken's avatar
    Erkek

Selam muridler. Aşağıda iki link vereceğim bilgisi olan herkesin görüşlerini önerisini bekliyorum, avantajlar dezavantajlar.. Ayrıca bir ara denk gelmiştim şimdi bulamadım lüx arabaları yarı fiyatına verip 3 milyar masraf var diyen galeriler ne ayak ? 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-park-oto-dan-2013-captiva-son-fiyat-son-firsat-69500-tl-234023455/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

Bu aracın fiyatı normalmidir ? Kaporta kapı değişimi tekrar satmayı güçlendireceği için mi fiyat düşüyor ? 

Bunlar dolandırıcı mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-arazi-araclari-calisir-yurur-bmw-x1-2.0dizel-xdrive-otomatik.cam-tavan-4x4-full-246941754/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

Teşekkürler.

Korkmayın canım hayal edin..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ya dolandırıcıdır  ya pertdir

edit:zaten yazmış adam 

SİGORTA ŞİRKETİNDEN ALINMIŞTIR.

DJ_Alper tarafından 24/Kas/15 16:08 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

pert

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Superchicken
    Superchicken's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

ya dolandırıcıdır  ya pertdir

edit:zaten yazmış adam 

SİGORTA ŞİRKETİNDEN ALINMIŞTIR.

Sağ ön kapı sağ ön çamurluk... tan sonrasına dikkat etmemişim :D  Pert fiyatı daha düşük olması gerekmiyomu ? Diğer x 1 demi pert durumunda ?

Edit : Çalıntımıdır nedir nerden anlarız aramadan önce bilgi toplamaya calısıyorum. Çalıntıysa sigorta sirketınden alınmıssa ne gibi durumlar cıkar karsımıza 

Superchicken tarafından 24/Kas/15 16:14 tarihinde düzenlenmiştir

Korkmayın canım hayal edin..
Toplam Hit: 638 Toplam Mesaj: 4
araba ikinci el