folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Araçta Çizikler Var. Tamiri Bana Kaça Patlar?

Araçta Çizikler Var. Tamiri Bana Kaça Patlar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Az önce farkettim sağ ön ve arka kapıda çizikler var. Bunların tamiri bana kaça mâl olur? Bilen eden tahmini birşeyler söylerse çok iyi olur. 

https://drive.google.com/open?id=0B8gyoj37GDNZdmtOUnBWYlllaG8

https://drive.google.com/open?id=0B8gyoj37GDNZX0ktYTVBS2NLdE0

https://drive.google.com/open?id=0B8gyoj37GDNZd0VtaldqNlRuaUU

https://drive.google.com/open?id=0B8gyoj37GDNZRkVSNHVwRGhmTU0

KotomineKirei tarafından 31/May/17 20:04 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Ben olsam boyatmam fırça ile üzerinden geçsinler direk göze batmıyorsa uğraşma derim

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

boyacıya gidersen komple paraçayı boyama kalkar. lokal ufak bir boya, üzerine pasta cila tamamadır. pasta cilayı tüm arabayada yaptırırsan bence 300tl ye halledersin.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hiç elleme derim aracı satarken zarar edersin. Etek altı boya deniyor buna. Geçen 1999 model (evet şu meşhur Volvo'm) araç sattım adam boya var bunda deyip fiyatı düşürmeye çalışıyor. Yahu 18 yaşında arabadan bahsediyoruz 2-3 yaşında yeni araba değil ki.

mkyb tarafından 31/May/17 20:07 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    can498 bunu yazdı

boyacıya gidersen komple paraçayı boyama kalkar. lokal ufak bir boya, üzerine pasta cila tamamadır. pasta cilayı tüm arabayada yaptırırsan bence 300tl ye halledersin.

600-700 tutar diye düşünüyordum. Dediğiniz gibi ise  ucuz yollu kapatırız herhalde. Bu işlemi serviste mi yoksa direkt sanayide mi yapmalı?

@zeybekustasi batıyor hocam gözüme yaptırmadan rahat edemem  

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

kimin la bu araba

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    can498 bunu yazdı

600-700 tutar diye düşünüyordum. Dediğiniz gibi ise  ucuz yollu kapatırız herhalde. Bu işlemi serviste mi yoksa direkt sanayide mi yapmalı?

@zeybekustasi batıyor hocam gözüme yaptırmadan rahat edemem  

servise gidersen parça bile değiştirir. normal sanayide ki boyacı mehmet usta tarzı adamlara gitmek en mantıklısı.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

kimin la bu araba

Erkan'ın aracı 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

sakın sakın sakın lokal boya yaptırma.

ufak fırçayla geçsinler hem belli olmaz hem de orijinalliği bozulmaz o kadar

He is finding himself.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Güzelce pasta at yada yaptır cila geçerken içine 1 miktar gri boya dök sonuç boya yok çizik yok denenmiştir eski aracımda hocam ;)

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

Güzelce pasta at yada yaptır cila geçerken içine 1 miktar gri boya dök sonuç boya yok çizik yok denenmiştir eski aracımda hocam ;)

Bugün bi deneyeceğim hocam. Çok uzun sürer mi bu işlem?

Toplam Hit: 2140 Toplam Mesaj: 11
kapı araç kaza tamir çizik