folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder "Arama Sonuçlarınızda Gizli İçerikler Olabilir.. Google Dışında Paylaşmayın." Ne Anlama Geliyor?

"Arama Sonuçlarınızda Gizli İçerikler Olabilir.. Google Dışında Paylaşmayın." Ne Anlama Geliyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

youtube'da "aydilge" diye bi' arama yaptım var google üstte kırmızı şerit içinde : "Deney: Arama sonuçlarınızda gizli içerikler olabilir. Lütfen Google dışında paylaşmayın." yazdı. Nedeni ne olabilir acaba? Gizli içerik derken?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

ISS Spacestation yazdığımda çıktı birde ben nasıl huylandım düşün :D

Almanya Fatihi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

banada aynısını dedi. Bende +18 içerik vardır diye sevindim. Yokmuş maalesef. :)

İşin şakası bir yana harbiden niye yazıyor anlamadım.

DrKill tarafından 10/May/13 00:34 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

muhtemelen sonra gelip lisans ıvır zıvır diye kafa skmeyin diye yapıyordur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

bendede çıktı kapadım geçtim nedir ne değildir 

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Aynen bu dalga iki gündür var. Ben de merak etmiştim. Başlık açıcaktım ama aklımdan çıkmış. Konuya hakim birileri başlığa gelsin lütfen.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

http://productforums.google.com/forum/#!topic/youtube/FVmULI-3bms[1-25-true]

bu sayfada yazanlara göre bir hataymış. sanırım bir yetkilinin dediğine göre aramalarda gizli birşey görünmüyormuş ve şu anda düzeltmeye çalışıyorlarmış. bu işte bir işte var ama.. şaka olduğunu ve viral reklam olduğunu söyleyenler de var. youtube'un hacklendiğini de..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    RockZs bunu yazdı

bu sayfada yazanlara göre bir hataymış. sanırım bir yetkilinin dediğine göre aramalarda gizli birşey görünmüyormuş ve şu anda düzeltmeye çalışıyorlarmış. bu işte bir işte var ama.. şaka olduğunu ve viral reklam olduğunu söyleyenler de var. youtube'un hacklendiğini de..

Şaka bi yana dün bi ara header'da koca bir banner vardı. 3-5 dakika kaldı sonra kayboldu gitti. Harbiden bişeyler dönüyor youtube'da.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    Ayazz bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

Şaka bi yana dün bi ara header'da koca bir banner vardı. 3-5 dakika kaldı sonra kayboldu gitti. Harbiden bişeyler dönüyor youtube'da.

O turkcellin reklamıyı sanırım

Hoop.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

gizli içerikten kasıtları private olarak işaretlenmiş videolar sanırım. diyeceğim bi hata sonucunda onlar da gözükmüş olabilir ama baştaki deney lafı viral tarzı şeyleri akla getiriyor. :9

. . .. . ... .
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

inanan bilmiyorum hala google en çok sevilen şirket.

demek ki,bizi en çok kim s.kiyorsa onu daha çok severiz.

Toplam Hit: 1176 Toplam Mesaj: 11