folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Aramex Gümrük İsinden Anlayan Varmi

Aramex Gümrük İsinden Anlayan Varmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Merhaba ustadlar hong kongdan urun siparişi verdim aramex le gönderim yaptılar istanbula ayin 21 de ulaşmış gumruk vergisi icin bekleniyor yazıyor ama arayan soran olmadı. Aramexe mail attım. Fakat  İnternet'e bir bilgi bulamadım nerden sorgulayacagim ödeyeceğim bu konuları bilen birisi bana yol gösterebilir mi rica etsem.

furkiak tarafından 24/Oca/21 03:39 tarihinde düzenlenmiştir

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

Merhaba ustadlar hong kongdan urun siparişi verdim aramex le gönderim yaptılar istanbula ayin 21 de ulaşmış gumruk vergisi icin bekleniyor yazıyor ama arayan soran olmadı. Aramexe mail attım. Fakat  İnternet'e bir bilgi bulamadım nerden sorgulayacagim ödeyeceğim bu konuları bilen birisi bana yol gösterebilir mi rica etsem.

Aramex müşteri hizmetlerini ara hocam ordan gümrüklemeyle ilgili hatta bağlanacaksın sonra onlar yönlendirir zaten seni

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Senin araman gerekiyor. Sonra mail adresine gümrük vergisini ve fiyatını gönderiyorlar. Ödeme yapıyorsun, süreç devam ediyor.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

aramex ve dhl bu işleri en iyi  en sorunsuz yapan firma bence. pazartesi günü ara, detaylı bilgi verir sana aramex müşteri hizmetleri.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 645 Toplam Mesaj: 4
kargo