Aramızda Varikosel Olan Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Cümleten selamlar ayın 15 inde ultrasona gireceğim. Çok fazla bir ağrı yok. Ama merak ettiğim birşeyler var . 

Varikosel ameliyatı masrafı ne kadar ?

Ameliyattan sonra spor yapılabilyormu . ? Vücut geliştirme gibi. 

Doğal tedavisi yokmu ?

Pek bi tırsaklığım yok ama işte içime kurt düştü be müridler.

samato tarafından 08/Ağu/19 04:08 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

doktora hastaneye göre fiyatı değişir ameliyattan sonsa 1 ay spor yapamazsın yürürken ayakarın yerden kalkmayacak bayağı bir ayakları sürüyeceksin 
    kısacası geçmiş olsun ameliyatın değil sonrası biraz zorlanacaksın spermigogram testini yaptırmadan ameliyat olma

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paradox21
    Paradox21's avatar
    Erkek

Evet 2012 de ameliyat oldum devlet hastanesinde 1-2 ay bir zorlama oldu başka bir sıkıntısını görmedim kışın üşütmemen gerekiyor ameliyatlı yerını genelde meret hep soldan problem oluyor. spor konusuna gelince yapabilirsin fakat doktorunda söyliyecek cok ağır kaldırma artık diye üstteki arkadaşında dediği gibi spermiogram testini mutlaka yaptır 

SiYaH SaÇ aK DeFtErLe GeLdİN aK SaÇ SiYaH DeFteRLe gİDiosun........
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Ben oldum,

2012 yılında. en az 1 ay ağır kaldırmayacaksın. spor yapamayacaksın. koşmayacaksın. hafif yürüyeceksin.

ve en önemlisi elizabeth yapmayacaksın.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaptanankara
    kaptanankara's avatar
    Erkek

Hocam 3-4 yıl önce ben de ameliyat oldum. Ağrısızdı benimki bu yüzden son evreye geçene kadar anlayamamıştım. Şimdi nüksetti, muhtemelen evlendiğimde yine bir bıçak altı bekliyor beni. 

Ameliyatı oldukça rahat aynı gün taburcu ediyorlar. Ben Ankara Hacettepe'de olmuştum 500-600 lira civarı bir şey verdiğimi anımsıyorum. Ankara'da isen öneririm doktorun adı Muzaffer.  Kasıkta 5 cm'lik bir dikiş izi kalıyor. Ameliyattan sonra ilk bir ay ağır kaldırma diyorlar ama eğer amacın vücut geliştirmeye devam etmekse kafadan iki ayı çıkar gözünden. Çünkü deadlift, squat vs. gibi tüm vücut hareketleri oldukça zorluyor. 

Avukat (Ceza ve Hukuk Davaları), Marka Vekili (Marka, Patent, Tasarım Tescili)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    kaptanankara bunu yazdı

Hocam 3-4 yıl önce ben de ameliyat oldum. Ağrısızdı benimki bu yüzden son evreye geçene kadar anlayamamıştım. Şimdi nüksetti, muhtemelen evlendiğimde yine bir bıçak altı bekliyor beni. 

Ameliyatı oldukça rahat aynı gün taburcu ediyorlar. Ben Ankara Hacettepe'de olmuştum 500-600 lira civarı bir şey verdiğimi anımsıyorum. Ankara'da isen öneririm doktorun adı Muzaffer.  Kasıkta 5 cm'lik bir dikiş izi kalıyor. Ameliyattan sonra ilk bir ay ağır kaldırma diyorlar ama eğer amacın vücut geliştirmeye devam etmekse kafadan iki ayı çıkar gözünden. Çünkü deadlift, squat vs. gibi tüm vücut hareketleri oldukça zorluyor. 

squatta patladım bende zaten . Sağolun müridler . en iyisimi ben bu ameliyat işini hızlıdan yapayım. çünkü spor ve iş ile birlikte çok sıkıntı olabilir .

Toplam Hit: 1317 Toplam Mesaj: 6
varikosel taşşak testis çük