folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Arbitraj! Bitfinex'ten CEX.İo Transfer...

Arbitraj! Bitfinex'ten CEX.İo Transfer...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek

Sa Muritler,

Bugun itibariyle bitfinex uyeligi acilmistir.(bunuda duyurmuy olayim). Simdi bir sorum olacak..

Bitfinexten kripto para alsak, ornek olarak Bitcoin, an itibariyle 13842$ hemen hemen coinbasede ayni para... arbitraj yaparak bu kripto paramizi CEX.io ya gondersek, suan bitcoinin degeri orada 14919$ hemen hemen 1000$ fark var, tabi bitcoin sabit degil, surekli asagi yukari oynuyor, riske girecez otomatik olarak, para transferi bir sure alacak, sonra ordan paramizi bankaya gondermek falan filan derken kurdan bayagi bi dususe gececek tabi birazda fee ucretleri... elimize gene bir para gececek, yani hersey olumlu olursa kara gecegiz... Bu sekilde hic CEX.io ya arbitraj yapan var mi ? yada Baska bir borsa tavsiye edecek olan.. Burda amac arbitrajdan para kazanmak... Diger mevzular beni ilgilendirmiyor aciksasi... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Btc transfer epey uzun sürüyor diye biliyorum 

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    noname bunu yazdı

Btc transfer epey uzun sürüyor diye biliyorum 

suan da hizli. https://blockchain.info/tr/unconfirmed-transactions

Fakat Arbitraj dan kazanmak için büyük para ile oynaman lazim. nedeni ise cex'den parayi cekern odeyeceğin swift ücretini karşilamasi + karda kalman gerek.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Benim bildiğim işin özeti İşLeM adetin f az la olacak yada meblağı yüksek olacak yoksa komisyonlardan kurtulamazsın nedeni kanımca Kullandığın altyapı Türkiye merkezli olmaması japon Rus Amerika lı kenDi çevresinde bu işi çeviriyor bu işi kendine uygun zemine çekiyor veya çeviriyor  Biz işi çok küçük meblağlarla yürütmeye çalışıyoruz resmimiz bu. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek

valla bakiyorum hesapliyorum surekli genelde hep karda kaliyor ama iste gene boyle bi konu acayim dedim... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    mustafacsn bunu yazdı

valla bakiyorum hesapliyorum surekli genelde hep karda kaliyor ama iste gene boyle bi konu acayim dedim... 

hesaplamada kardasın ama pratikte öyle olmuyor 10-20 lira karda olacağın ufak bi meblağ ile dene hocam görüceksin zararda çıkmassan iyi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı
    mustafacsn bunu yazdı

hesaplamada kardasın ama pratikte öyle olmuyor 10-20 lira karda olacağın ufak bi meblağ ile dene hocam görüceksin zararda çıkmassan iyi

Valla acikcasi kenarda riske atabilecegim bi 30.000 tl var... sence bu miktar yeter mi ? hayir bilen varsa, beraber yapalim, kar payi vereyim :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    mustafacsn bunu yazdı
    GUS bunu yazdı
    mustafacsn bunu yazdı

Valla acikcasi kenarda riske atabilecegim bi 30.000 tl var... sence bu miktar yeter mi ? hayir bilen varsa, beraber yapalim, kar payi vereyim :)

kimseye ihtiyacın yok hocam nasıl karda oldugunu düşünüyosan aynı hesabını yap ufak bi ücretle bazen banka sorun çıkarıyor btc geç geliyor btc fiyatı tam siparişi verdiğinde değeri birden düşüyor falan bide bu işin ilerde vergi boyutuda var yanlış hatırlamıyorsam bizim ülkemizde bitcoin emita olarak kabul edilmişti.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı
    mustafacsn bunu yazdı
    GUS bunu yazdı
    mustafacsn bunu yazdı

kimseye ihtiyacın yok hocam nasıl karda oldugunu düşünüyosan aynı hesabını yap ufak bi ücretle bazen banka sorun çıkarıyor btc geç geliyor btc fiyatı tam siparişi verdiğinde değeri birden düşüyor falan bide bu işin ilerde vergi boyutuda var yanlış hatırlamıyorsam bizim ülkemizde bitcoin emita olarak kabul edilmişti.

yani elimdeki meblag yeter diyorsun bu isi yapmak icin ? Turkiyede yasamiyorum, Polonyadayim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam benim de polonyada hesabı bulunan bir arkadaşım var, kendisi ilk kez cex.io dan kredi kartı ile aldı btc yi, bu şekilde girdi piyasaya.

onunla birlikte bi hesap kitap çıkardık, 15000 TL de 200-300 TL civarı bişi kar getiriyordu. Tabi ki fiyat sabit kalırsa..

diyeceğim şudur ki, o iş biraz yaş..

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Arbitraj değilde bende elimdeki eth yi sat / al yapmaya karar verdim bir kaç gün önce.

1.01 eth vardı, bir kaç kere sat al yaptım, şansım da yaver gitti sanırım. Şuan 1.12 oldu.

Bugün çok durgundu diye deneyemedim :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 1542 Toplam Mesaj: 11
arbitraj