Arçelik 6230 HT Bulaşık Makinesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Müride/Müridler, boşta duran Arçelik 6230 HT bulaşık makinesi var, ne arızası var bilmiyorum ama işi bilenler veya tanıdığı olanlar canlandırlabilir, orası ayrı konu, ben bunu ne yapayım, kime vereyim, bi akıl verin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Birazda açarsan konuyu iyi olur hocam. Arıza derken hiç mi tepki vermiyor ? Su mu almıyor ? vs vs.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Birazda açarsan konuyu iyi olur hocam. Arıza derken hiç mi tepki vermiyor ? Su mu almıyor ? vs vs.

Su almıyor, onun haricinde makine normal çalışıyor, yani su alıyor gibi işleme devam ediyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

hangi ildesiniz hocam? o ilin üniversitede facebook öğrenci gruplarında falan yazın ihtiyacı olan öğrenciler iletişime geçer zaten. ya da oradan rastgele öğrencilere söyleyin sınıf gruplarında paylaşırlar ihtiyacı olan yine iletişime geçer.

HACKEROKAN!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

hangi ildesiniz hocam? o ilin üniversitede facebook öğrenci gruplarında falan yazın ihtiyacı olan öğrenciler iletişime geçer zaten. ya da oradan rastgele öğrencilere söyleyin sınıf gruplarında paylaşırlar ihtiyacı olan yine iletişime geçer.

İstanbuldayım.
    Araştırayım. :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Fatih Bank şöyle birşey anlatmış. Değişik bir adam bu :)

https://www.youtube.com/watch?v=MCyy2W6-VGU

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

Fatih Bank şöyle birşey anlatmış. Değişik bir adam bu :)

https://www.youtube.com/watch?v=MCyy2W6-VGU

İzleyelim bakalım. :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Su almıyor, onun haricinde makine normal çalışıyor, yani su alıyor gibi işleme devam ediyor.

Ventil bozuktur

İst un neresi

sunyy2003 tarafından 20/Haz/20 19:54 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Ventil bozuktur

İst un neresi

Geçenlerde bizim makinede bozulmuştu. Su almıyordu. Altını açtım bir yerden koku geliyordu. Az kurcaladım. Su taşma şamandırasının yandığını gördüm. Yani içindeki şartel komple yanmıştı.

https://www.sogutmamerkezi.com/arcelik-bulasik-makinasi-tasma-samandira.html?language=tr&currency=TRY&gclid=EAIaIQobChMIvuGEju6Q6gIVh7PtCh0knwGkEAQYAiABEgIJkfD_BwE

Bunu aldım taktım. Şaaak diye düzeldi. 

selo-g tarafından 20/Haz/20 20:01 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 683 Toplam Mesaj: 9
bulasik makinesi