folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Arı Sokmaması İçin İlaç Krem Bişey Varmı_?

Arı Sokmaması İçin İlaç Krem Bişey Varmı_?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cilginsucu
    cilginsucu's avatar
    Erkek

amatör arıcılık yapıyorum ilk başta 20-30 arı şişledi olmaz böyle dedim gittim uzay elbiselerinden aldım giyindim  elbiseyi giydim  çıktım arıların karşısına arılar benımle baş edemadi ama ben fantazi yapmak istiyorum mars elbisesi giymeden bu işi yapmak istiyorum buna çare varmı duyan bilen adamlar çıplak onlarak bu işi yapıyor  bişey olmuyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

vardır bi kremi illaki yoksa hayatta çıplak yapılaz bu iş. Şu sivrisinek kremleri vardı bi ara sürüodun gelmiodu sinekler onun tarzda bişe vardır sanırsam.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    İsin kasarlasmis olanlari o kadar cok ari sokmasini yasamis oluyorlar ki arilardan fazla etkilenmiyorlar. Bir ikincisi kovanin ustunu actiginda azicik duman verip arilari sersemletebilirsin. Ek olarak mumkunse sicak bir vakitte kovanlari yoklama, kudururlar. Sabah serinligi bu is icin iyidir. Bal alacaksan bu isi giysisiz yapmaman faydana olur.

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şerbetli su lazım sana :) şekeri şerbetliyip başından aşağıya dökü ver arılar sana bir şey yapmaz ve siyah renkli elbiseler falan kullanma kılanıyorlar :D

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

kiraz yaprağını tütsüle orana burana sür.

Toplam Hit: 1348 Toplam Mesaj: 5