Arızalı Notebook Satış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Öncelikle herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar.

Fazla uzatmadan yazayım bir akrabanın arızalı notebook'unu satmaya karar verdim.Aldığım para harçlığım olacak :)

Notebook marka model:Fujitsu Siemens AMILO Notebook Pa 3553 (MS2242)

Notebook gitmiş  şarzı takılı çalıştırdım açılmıyor,güç kablosunu taktım yine aynı.

Pek anlamam ya anakartı gitmiştir yada powerında sorun vardır diye düşünüyorum.Parçaları sağlam klavyede birkaç tuş uçmuş özelliklerine alttaki linkten bakabilirsiniz.

Bu arada 4gb ram var.Parça parça satmaktansa bütün halde satmak istiyorum anlayan kurcalarda belki diriltebilir.

Ama isteyen olursa parça parçada satabilirim.

http://notebookitalia.it/fujitsu-siemens-amilo-pa-3515-e-pa-3553-amd-puma-2543.html

Resim görmek isteyen varsa çekebilirim ama gerek görmüyorum bariz durum bu şekilde.

Kim uygun fiyat biçerse ona göre satayım.

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

diğer bütün parçaları tam ise 100 tl verebilirim

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Up

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Son kez upluyorum evde duruyor satalım artık şunu alan varsa anlaşalım dışardan satıcam yoksa.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Hocam dedim ya diğer bütün ğarçaları sağlam ise yani o verdiğin linkteki bütün parçaları.Tek sorunun açılmama ise ben 100 liraya satın alırım

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

Hocam dedim ya diğer bütün ğarçaları sağlam ise yani o verdiğin linkteki bütün parçaları.Tek sorunun açılmama ise ben 100 liraya satın alırım

Hocam ben sana pm attım bakmadın heralde geri dönüş yapmadın o yüzden bende yazmadım sonrasında vazgeçmişindir diyerekten pmleşelim o zaman 100 liraya verebilirim hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Hocam iletişim bilgilerini pmle yolla.Pm atıyorum cvp vermiyorsun :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickmenza
    nickmenza's avatar
    Erkek

Ankaradaysan, maltepe pazarına uğra orda özkan diye biri var bu işleri yapar. Geçen sene simens fujitsi amilo serisinden sattım 150 liraya. laptop kasa yanık, fan bozuk, hard disk ve ana kart yanık. geri diğer parçalar sağlamdı. Bu saydığım malzemelerde varsa artı toplam 50 lira daha artar. belki 200 e satarsın. Tabi ankaradaysan..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Laptopun resimlerini bana yollarmısın hocam bi. Servise felan götürmemişler mi laptopu fiyat felan biçilmimişmi hiç.

Birde profilinde 32 yaşında gözüküyorsun. Aldığım para harçlığım olacak demişsin. Yaşınız kaç acaba?

Acaba arızası ne kadar tutar. Eğer uygun tutarsa yaptırıp kullanmayı düşünüyorum ama makine nasıl bozulmuş neresi gitmiş ilk o konu hakkında yani geçmişi hakkında bilgin varsa yazarsan sevinirim.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 1717 Toplam Mesaj: 9