ARKADASLAR LUTFEN YARDIM

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozel_34
    ozel_34's avatar
    Dişi
    slm arkadaslar bana acil www.cyber-warrior.org uyelıgı lasım eger uye olan arkdaslar warsa bana bı davetıye gonderırse coooooook sevınırım.şimdıden tessekkurlr.ALLAHA emanet olunnn.saygılar sevgıler........

www.forumekibi.forumup.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Kim üye yaptı bu a.q. dengesizini.Kızım veya oğlum yanlış kapıyı çaldın.Alooo burası TAHRİBAT

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    ozel_34 bunu yazdı:

slm arkadaslar bana acil www.cyber-warrior.org uyelıgı lasım eger uye olan arkdaslar warsa bana bı davetıye gonderırse coooooook sevınırım.şimdıden tessekkurlr.ALLAHA emanet olunnn.saygılar sevgıler........

:) Allahda seni güldürsün

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
     güzeldi   ne yapıcan www.cyber-warrior.org' i aradığın her şey tahribat'da var boş ver

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aslanneron
    aslanneron's avatar
    Erkek

LAN BUNE LAN BUNU NE İŞİ WAR BURDA OLM

neronsuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    elemanınki filistinli canlı bombacının israil'li askerlerden bomba istemesi gibi olmuş.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozel_34
    ozel_34's avatar
    Dişi
    arkadas lar ben sızınle bı sıy paylasmak ıstedım orda a.q lafı war bu kım se o na solıcek hıc bı sey bulamıyorum kendı kendını parmaklasın ama ınsana yakısır bı bıcım de karsılık werende war ALLAH razı olsun kardes olabılır yanılıs bı sey yapmısta olabılırım ama kufur etmenın bı anlamı yok bu senın sevıyesız lıgını gosterır.SENIN GIBI ADAMLARIN BURDA ISI YOK.....hepiniz ALLAH(cc)emanet olun

www.forumekibi.forumup.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
     bayan haklı kibarca bizimle dalgamı geçiyon demek var.... Ablam sen dalgamı geçiyon bizimle şaka maka seni kim üye yaptı bu siteye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

Bence bu arkadaş niçin üyelik istiyo anamadım sorunu var galiba  geniş düşünmek lazım =]

CeLeKatireJeotuzbeş
Toplam Hit: 1841 Toplam Mesaj: 10