folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Arma 3 Oynayanlar Veya Oyunu Bilenler

Arma 3 Oynayanlar Veya Oyunu Bilenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

merhabalar,arma 3 ü indirimden satın almıştım ancak yanına apex dlc sinin almadım.

şimdi arkadaşlarla bu oyunu online oynamak istiyoruz ancak sadece quick playden yeşil olanlar mı oynanıyor ?

yeşilleri seçmemize rağmen hala oyuna bağlanamadık.

ben geçen gün bağlandığım quick playdeki bölümlere şimdi bağlanamıyorum.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Oyun bende de var usta birisi varsa anlatsın bize de öğrenelim.

Role Play tarzında gördüklerim oldu da onları da pek çözemedim.

Bi server bulmustum Türk ama sonra kaybettim. Deathmatch şeklindeydi o güzeldi.

İmza...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

iyiki, ne idiğü belirsiz 50 çeşit dlc si olan karman corman oyunlardan uzak duruyorum

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Bende de var oyun bi bok anlamadım. Tek kişilik oyunda yarım saat falan oynamıştım galiba sonra ne yapacağımı çözemedim ilerleyemedim kaldı öyle. Türk sunucusuydu galiba online da girdim uyuşturucu falan satabiliyorduk ona benzer şeyler vardı tek kişilik moddan dolayı uyuz oldum oyuna pek girmedim o yüzden. Online sistemi çok karışık geldi. Nereye gireceğin karışık girdikten sonra ne bok yapacağın da belli değil.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Aldığımız gibi iade ettik,, seken, sağından solun dan geçen kurşun seslerinin gerçekliği dışında, bir s.k yok oyunda 

..Morali hep bozuk olan insan..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arma 3ün dönemi bitti hocam iade şansınız varsa iade edin bence oynanacak gibi değil şu an.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
Toplam Hit: 1201 Toplam Mesaj: 6
arma 3