Aşk Acısı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    besiktasulan
    besiktasulan's avatar
    Erkek
    Paylaşayım dedim sizlerle..

bugüne kadar çok kızla çıktım ama şu an öyle bi aşığım ki az önce açıldım kız hzır değilim dio :S resmen s.g dedi bana yani :%28

çok koydu be :%28..

Allah kimseye aşk acısı yaşatmasın ilk defa böyle bişey oluyo onu görüğnce kjonuşamıyorum elim ayağıma dolanıyo ne yapacağımı şaşırıyorum daha önce hiç olmamıştı böyle birşey herkes diyodu sevmeden çıkma p.. liğine diye bi gün seversin pişman olursun diodu Aşk diye bişey yoktur yaLan diyodum görürüsn diyolardı..

Gördüm...

kesin çıkarsınız diyodu herkes çünkü aramız falan çok iyidi onun arkadaşlarından bi iki tanesinin dediğine göre o da söylemiş seviyorum bende onu diye ama daha önce kimseyle çıkmamış kız..

oFF of çok kötüyüm çook :(

Ben ona resmen Aşığımmm :S

konuları yerlerine açın!!

Eski Exploit :D -------- Oyunu kazanmak istiyorsan olması gerektiği gibi değil olduğu gibi oynicaksın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Gene aynı hikaye yahu:| hocam ben bunun aynısını bi çok arkadaşımdan duydum,ben sanmıyorum ki bi kız bu zamana kadar kimseyle çıkmamış olucak,kızların genel ayağıdır bence...Yahu bende diyodum zamanında yalnız çıkıtıktan sonra duydukça duydum bi baktım kimseyle çkmıyorum namusluyum diyen kız herkesle ufak ufak takılmış:C  Ama seninki gerçek olabilir bişey diyemem sadece dikkat et,umarım kavuşursun...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ESRFTH
    ESRFTH's avatar
    Erkek
    SEN KORKMA KARDEŞİM KIZ SANA ÇIKMAM DEMEMİŞ SADECE HAZIR DEĞİLİM DEMİŞ BU DEMEKTİR Kİ SENİ Bİ MÜDDET İZLEYECEK HALİNE HAREKETLERİNE İŞTE ANLA YANİ SEN RAHAT OL KENDINI KASMA BEKLE SABRET VE SABRININ KARŞILIGINI ALACAKSIN BENDE 2 KERE AFEDERSINIZ BOYNUZLANDIM AMA BEKLEDIM VE SU AN COK GUZEL BI İLİŞKİM VAR SABRET KARŞILIGINI ALACAKSIN ER YA DA GEÇ GÖNLÜN FERAH OLSUN  SANA I LOVE YOU DİYORUM OK SIKMA CANINI 

SEVDANIN HASI SUSKUN YAŞANIR SESEDE GELMEZ SÖZEDE GELMEZ !!!!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    çarşı aşka karşı :) neyse takma bu kadar  heves bu aşk değil ilerde bu haline gülceksin yani bu üzüldüğüne selametle....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Kız harbiden daha önce hiç çıkmadıysa belkide bir erkekle çıkınca ne yapılır nasıl davranılır bilmediğinden emin değilim bık bık demiş olabilir.Tecrübesizlik diyebiliriz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Beşiktaşlı olmasan bişeyler söylerdım ama olmaz :)

Yinede söyleyeyım hadi

Önündeki maçlara bak

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    portakal
    portakal's avatar
    Erkek
    ask acısı dıye bır sey yoktur, ınsan ıstedıgı ıcın acı ceker...zıhnını baska seylerle mesgul etmeye bak bır sure sonra unutursun nasıl olsa:) tecrubeyle sabıttır :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

Tahribat Forum
    Genel
          Aşk Acısı..

Tahribat Forum
    Aşk
          Aşk Acısı..

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceku
    ceku's avatar
    Dişi
    kafası karışmış biraz kimseyle çıkmadığı için olabilir.Çok vahim görmedim ben durumu bence pes etme kardeşim hayırlı haberlerini bekliyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    güzel kardeşim aşık filan değilsin. aşkla şehveti birbirine karıştırıyorsun. birlikte zaman geçirmeden yakınlaşmadan sırlarınızı paylaşmadan sevmeden dokunmadan sevişmeden nasıl aşık olabilirsin ki? mantıklı mı aşk bu kadar ucuz mu sence. aşksız sex olur ama sexsiz aşk olmaz güzel kardeşim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    offspring11
    offspring11's avatar
    Erkek

yaa abi ben derim aşk zayıflıkların anasıdır aşık olduğumda  43 yaparım olmadığımda 70 yaparım :D:D o yüzden tek yaşayın derim sizi kalbiniz değil beyininiz yönetsin

zayıfa acımak doğaya ihanetir
Toplam Hit: 1821 Toplam Mesaj: 11