Aşk Acısı Çekenler Buraya!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Bilmiyorum amacım ne ama acmak istedim.. Aşk acısından bunalan ya da aşk acısı ceken arkadaşlar varsa herkes bu başlığın altına yazarsa belki de acısı biraz hafifler. İlk ben başlayayım.

Bi kız arkadaşım vardı birbirimizi cok seviyorduk, fakat ailesi yüzünden ayrıldık Sonra yine birlikte olabilcekken ben başkasıyla cıktım o başkasıyla cıktı vs. Birbirimizi sevioduk ama birlikte olamıyoduk. Ve şimdi o beni unutabildi mi bilmiyorum ama ben onu unutamadım.. :(

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osuran_Boga
    Osuran_Boga's avatar
    Erkek

Allah yardımcın olsun zor şey :( 2 yıl çektim bu acıyı dahada devam ediyo unutamıyorum ki öle hemen unutmak kolay olmuo kim ne dese evet haklısın diosun sora yine aynı durum umarım biran önce geçer...

naber?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qertenqelex
    qertenqelex's avatar
    Erkek

hocam araya bi başka kız ve bi başka erkek girmiş bence bu saatten sonra tekrardan bir araya gelmeniz sana zarar vermekten başka bişey olmaz.. seviyo olabilirsin ama duygularını bastırmayı öğrenmelisin çünkü hayat boyunca bu tip şeylerle karşılaşırsın ve zararı da sadece sana olur

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Öncelikle çekilen bu acının "Aşk" acısı olduğundan emin olmak gerekir.

Bir çok şahıs "hoşlandığı" kişiye "aşık" oldum demektedir.

Bu da Aşk'ın kalitesini düşürmekte ve "Aşk" kelimesini ağızlarda sakız yapmaktadır.

Çok kişi gördüm, (belki sevgili açısından pek şansı değilim fakat çevremde gördüklerim tecrübemi arttırmaya yetti.) aşığım diye bağıran ve 2 gün sonra başka biriyle birlikte olmak için bir yerlerini yırtanlar...

Çok kişi gördüm, hiç tanımadan etmeden çıkıp 2 gün sonra ayrılan...

Kusura bakmayın ama yavşak olanlar gördüm,

En yakın arkadaşım dahi bu tür davranışları sergilerken ve gördüklerim, sürekli kızların bu tür erkeklerle beraber olduklarıyken, ben sevmeye, "Aşk"a inanmaya devam ettim.

Sonuç şu anda 0 olarak görülebilir ama ben çok şey kazandım, kaybettiğim pek bişi olmadı, kendi özgüvenim vs. ama belki beni kaybedenler oldu diyerekten konuya fazla polyanacılık yapmadan devam etmek istiyorum...

Öncelikle Aşk diyorlar,

Nedir bu Aşk?

Herkes farklı bişiler söyler bana göre ise aşırı sevgi...

Sevmek?

Bazı arkadaşlarıma göre sevmek için bahane gerekir.

Ne bileyim seviyorum çünkü şu davranışları ya da şu düşünceleri beni etkiledi...

Peki sepebsiz sevilmez mi?

Sevilir, ben sevdim.

Sevdim, bana tamamen zıt davranışlar yapan birini sevdim,

Sevdim, hatalarını görmezden geldim,

Sevdim, herşeye katlandım...

Sonuçta sevdim. Nedeni falan yok.

Hala seviyor muyum ?

Seviyorum fakat hiçbir şekilde hiçbir şey değişmiyor.

Tek kelime her şeyi bitiriyor...

"İmkansız"

İmkansızı biz yaratırız ama bu sefer ben yaratmadım o yüzden çok iyi anlıyorum İmkansız nedir...

Şimdi tekrar konuya dönecek olursak kendimize sormamız gereken bir soru var...

"Gerçekten Seviyor muyum?"

İmza...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holly-gun
    holly-gun's avatar
    Erkek

eski sevgilimle uzun süre cıktık ve birbirimizi cok sevdik herseyi yasadık bazı sebepler yüzünden ayrıldık. sonra bizimkiler beni bigün bi akrabanın dügününe cagırıyo. evlencek olan adam bizim akraba ve benimde kuzen oluyo. neyse ayıptır gitmemek bi gideyim de görüneyim diyorum. damat bizim kuzen ama gelinde benim eski kız arkadasım cıkıyo yüzüm kızarıyo afallıyorum ve tebrik etmeden cıkıp gidiyorum. eski kız arkadasımın simdi bi erkek cocugu var ve kuzenimle hala evliler, arada bizim yazlıga misafirlige geliyolar cocuklarıyla beraber. degisen bisey yok onu gördügümde yine kızarıyorum moralim bozuluyo ve bi sürü şey... umarım acın biras hafiflemiştir...

hic bir kere hayat bayram olmadı yada her nefes alısımız bayramdı...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek

Sevmek kimi zaman rezilce korkuludur.İnsan bir akşamüstü ansızın yorulur tutsak ustura ağzında yaşamaktan.

Ne güzel söylemiş Attila İlhan.Sevmek kimi zaman değil her zaman rezilce korkuludur.Seven insan her zaman korkar kaybetmekten.Hele birde apayrı bir şehirdeyse sevdiği.Özler önceleri,sonra üzülür,en sonunda korkar bir daha görememekten.Hele birde sevdiğinin anbean uzaklaştığını görüyorsa içi burkulur,ağlamaklı olur ağlayamaz.Gitmek istesede gidemez bu meçhul sevdadan.İnsan bir akşamüstü ansızın yorulur tutsak ustura ağzında yaşamaktan...

::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Aşk bana göre sevdiğin kişiye sevdiğini söyleyememektir. Yani birinden hoşlanırsın çıkmak istersin biraz korkarsın çekinirsin ama kaybedecek bişeyin yoktur gidersin teklif edersin seni seviyorum dersin karsılık verirse ne güzel vermezse başka kız bulmaya çalışırsın.. işte bu aşk değildir...

Aşk sevdiğin kişiyi kaybetmeme uğruna ona sevdiğini söyleyememektir. Sana karsılık vermeyeceğini bilirsin eminsindir, ama her an aklında o vardır gece yatarken sabah kalktığında kahvaltıda işte okulda hep onu düşünürsün. onu düşündüğünde kalbin yerinden fırlamış gibi olur.

Onu herseyden kıskanırsın.

Sevdiğinin gözüne bakmaya utanıyosan işte aşktır o.

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
Toplam Hit: 1280 Toplam Mesaj: 7