folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Asker Kaçağı Mıyım?

Asker Kaçağı Mıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek

2 yıllık meslek yüksek okulunu 3,5 senede bitridim yarı dönemde mezun oldum yani. Açıköğretim okuyacam ama yarı dönemde mezun olduğum için kayıtlara baya bir süre var. Şuanda tecillimiyim acaba yoksa tecilim kalkmışmıdır mezun olduğum için.

Hadi Takas Edelim Bişeylerimizi, Sen Gülüşünü Ver Ben "ÖMRÜMÜ".... / "www.hassey.co.cc"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İstersen Askerlik şubesine git bir sor :) 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------

İstersen Askerlik şubesine git bir sor :) 

-----------------------------

almasınlar sonra beni direk askere :D

Hadi Takas Edelim Bişeylerimizi, Sen Gülüşünü Ver Ben "ÖMRÜMÜ".... / "www.hassey.co.cc"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elkfatih42
    elkfatih42's avatar
    Erkek
    kaçak filan değilsin rahat ol. 4 yıllık bitirince 2 yıl 2 yıllık bitirince 1 yıl tecil edebiliyorsun. Yani önümüzdeki yıl şubat ayina kadar ister tecil ettir ister ettirme seni kimse arayıp sormaz. Tecil ettirirsen 2013 şubat ayina kadar tecil ederler ve şubatta alım olmadığı için 2013 nisan alımına sevk yazarlar. O yüzden uğraşmana gerek yok. Açık öğretimi bitir git şubeye ben geldim de sonrasini onlar halleder.

bir düşüneyim...
Toplam Hit: 1132 Toplam Mesaj: 4