folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Askerde Sağlık Durumları ?

Askerde Sağlık Durumları ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Merhaba Millet

Üçüncü ünw bitti her türk genci gibi aöf ü bende kullandım askerliği uzatmak için agustos celbinde gitmeyi düşünüyorum haziranın ortasında tecilim bitiyor yalnız bi kaç sıkıntım var : Aşırı Derece de reflü hastasıyım elimde raporlar var endoskopik sonuçlar reflüye bağlı diğer durumlar vs

Dr un dediği ömrü hayatın boyunca beslenmene dikkat ediceksin özel bi liste verdi bunu sürekli uygulayacaksın.

Asker de bu tip sıkıntıları olan insanlar nasıl yapıyor ordu özel yemek çıkarıcak degil sonuçta :) 

Diğer Sorularımıda şuraya iliştireyim :

* Uzun dönem(UD) kısa dönem(KD) olması neye göre belirleniyor,muane olurken UD,mi KD, mi  gitmek istiyosunuz diye formda soruyolar madem buna kendisi karar veriyor niye form da böyle bi şey soruyor:| 

* Askerliğin nereye çıkacağıyla ilgili bi algroitma varmı yoksa her il kendi asker ihtiyacını yazıyor ona göre rasgele mi gelişiyor

Cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Ordu fazlasıyla kurallarla işleyen bir kurum. Fazla esneklik yok. O esnekliği kendi aranızda sağlamayı öğreneceksiniz. Hapishaneye düştüğünü düşün.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sen üni. mezunu olduğun için hiçbirşeyi dert etme hiç bu kadar düşündüğün gibi değil. UD olmazsın üni mezunu olduğun için KD yaparsın ama neresi nasıl belirliyo bilmiyorum. 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    İhtiyaç fazlası varsa kura çekiliyor. Yeterli Asteğmen adayı yoksa hepsi UD. Ama Asteğmenlik iyidir, hem iyi bir maaş, hem akşamları nöbetin yoksa çarşıda kalıyorsun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek
    emrah20 bunu yazdı
    İhtiyaç fazlası varsa kura çekiliyor. Yeterli Asteğmen adayı yoksa hepsi UD. Ama Asteğmenlik iyidir, hem iyi bir maaş, hem akşamları nöbetin yoksa çarşıda kalıyorsun.

O zaman neden UD - KD gitmek istiyosun diye soruyolar

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Hiç bir fikrim yok. Belki torpil yapacaklar hemşeri ayağına.

Toplam Hit: 746 Toplam Mesaj: 6
askerlik tecil uzundönem kısadönem