folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Askerin Hiç Mi Suçu Yok

Askerin Hiç Mi Suçu Yok

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

ordu kendisini çok temiz gösteriyorlar arkadaşlar ancak ordunun da yanlışları olduğuna inanmaktayım.

birincisi laiklik meselesi.nedir bu yav anlamadım gitti.

üç beş sakkalı mı batıracak devletimi benim.her konusmada laiklik laiklik nedir bu ya.

bakın bölücü terörün yaptığına.bakın da görün gerçek sorunun ne olduğunu.ordumuz elbette kendini feda  eder türk milleti için ama genelkurmay başkanı olacak o adam kendini bilmnez biri.

daha genelkurmay başkanı olmasına rağmen . askerlere karşı kağıttan okuma yapan bir insan kendisi.

bir tek bunlar da değil.

askeri lisede okumama rağmen  özellikle orduevlerinde ki uygulamar yanlış.

çok ucuz fiyatlar ve devlet zarar mı giriyor belli değil.alınacak avacs uçaklarının sınırlandırılması maddi imkanlar nedeniyle kısıtlandı.

orduevlerine çok gereksiz harcamlar yapıldığını dusunuorum.elbette ordu evleri de olmalı ancak  bu tür şeyler yanlış.

ordumuzun eğitimine asla sözüm yok bunu hatırlatayım.

ancak çok yanlıs uygulamalr var bunları da belirtmek zorundayım.

güneydoğuda terörün en kızıstıgı dönemde mide ve tansiyon hastası insanları göndermek gibi

bazılarınız dicek ki orduyu yıpratmak için konusuor

hayır recep tayibi sevmem,dincileri de sevmem (şeriatçılar) ancak ordu da hatalarını görmeli.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek

sen hangi gruptansın o zmn :D

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

ben sadece milliyetçiyim.

askerin yanlışını söylemek grupsuzluk mu oluyor.

ortada bir yanlış var bunu söylemek gerek

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kesikkafa
    kesikkafa's avatar
    Erkek

ordunun harcamaları gercekten çok fazla ve devlete yük oluyorlar.yıllık 9 mİlyar dolar ne demek tabi hala artmadıysa. o paranın yarısı eğitime gitse bu ilerde askeriye ye de yansıycak ama bunu anlamıyorlar.eğitim yoluyla terörizm gibi belalardan da kurtulabilirdik.başta şerefsiz tayyip sırf bushla ayaküstü görüsmek için israilden bir milyar dolarlık silah anlaşması yapıyosa daha ne denir ki bu işe.bu kadar uzun süre askerlik yapılmasıda saçma insanları üretimden alıkoymak dan başka bişey değil insanlara bakın biçok insan askerliğe yanlızca bir engel olarak bakıyor ve öyledirde insanları 15 ay üretimden alıkoyuyorlar..şunu anlamalıyız artık savaşlar artık cephede değil.ayrıca ben askeriye asla karşı değilim ama bunun da bir sınırı var sizin milletiniz aç gezerken sizin bir eliniz yağda diğeri bal da. ama ordu mesubları aldıkları parayı nasıl harcayabiliyorlar bunu anlayamıyorum.

Sizce bu bir vedamıydı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

SİLAHA GİDECEK PARAYA HELAL OLSUN.

SEN DE BUNU SÖLEMEK İSTEDİN SANIRIM KESİK KAFA

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek

kardeşim askerin harcaması tabiki olacak tabiki personelini rahat ettirmek için ordu evleri sosyal tesisler yapacak personeline ucuzlık sağlayacak ama asıl sorun üst düzey rütbelilerde hepsi değil ama aralardan cıkıyo devletin imkanlarını kendilerine kullanıyorlar operasyona gidip sıçmak için helikopter çağıran  komtanlar duyuyorum yani böle komtanlar olunca okadar büyük harcamalarda normal şimdi sen bunlara bakmaz 2 gariban askerin yarı parasına otelde kalmasına göz dikersen haksızlık olur ayrıca silaha tabiki para verecek ülkede terör var orduda hala 2. dünya savaşından kalma silahlar kullanılıyor yani daha etkili silahlarıda bedava vermiyorlar vatan savunması için giden para boşa gitmiş sayılmaz

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

bak benim peder de asker ama ben sadec eorduevlerindeki gerkesiz harcamlara karşıyım

orduevlerine değil

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek
    ice sen bu konuyu yanlış site de açmışsın gülüm.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek

ice foruma baktım ki türkiye ve türkiye içindeki düzenleri yazıyosun. Kuyruguna bastılar galiba hepsini aynı gün içersinde yazmışsın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    BLueShaDow bunu yazdı:

ice foruma baktım ki türkiye ve türkiye içindeki düzenleri yazıyosun. Kuyruguna bastılar galiba hepsini aynı gün içersinde yazmışsın

sen ne demek istiyon onu sole önce arkadaşım.

o kuyrugu alıp bir yerine takmiim senin ben

bak forumun adı ne derin konular

burası ozgur susunce ortamı.bilmediğin konularda konusma

Toplam Hit: 1930 Toplam Mesaj: 10