Askindan Olsen De Fayda Etmez...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Bgun okulda asik oldugum kisiyle konusuyordum... daha once cikma teklifi etmistim, kabul etmemisti ama cikiyormus gibi birbirimize yakindik. hatta bana seni seviyorum bile demisti... aramiz bozuldu... daha saonra yine duzeldi... yine birbirimize baya bir yakindik, 2. kez teklif ettigimde yine kabul etmedi, busefer birkac neden soyledi enazindan... Ailesine soz vermis ve himseyle cikmayi dusunmedigini soyledi, ayrica derslerini de etkiledigini soyledi... Bugunki konusmamizda bana turkiyeden birinin gelicegini soyledi. kim oldugunu sordum, o da gelince gorursun dedi... daha sonra da turkiyedeki eski erkek arkadasini gelicegini soyledi ve ona gdonmeyi dusundugunu soyledi... (buarada ben kibristayim, oda tabi).

Siz olsaniz ne yapardiniz baylar? moralim sifirin altinda :(

Shaban Interactive Pro.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ben olsam... hımmmm napardım ben kız koymuş kafasına bi kere o çocukla denicek bırak denesin. yada bırakma dur aklıma bişey geldi kızla konuşmanı samimiyetini sürdür. teli vs varsa geceleri aç konuş yakın ol ama her gece yapma bu işlemi bayma kızı yani ...

şimdi çocuk gelene kadar bu ayakları sürdür çocuk gelince kız zaten sevgilim geldi vs dicek tamam ozaman ben seni rahatsız ediosam aramam özür dilerim vs vs ayak yaparsın soracıma cocuktan senin kadar ilgi bulamazsa eğer senin daha önceden gösterdiğin ilgiler sana su taşıt yol olarak geri döncek ( sakla samanı gelir zamanı) çocuk kıza ilgi göstermesse senin kadar ilk kavgada ayrılırlar çünki kız onu daha çok seveni ve ilgileneni buldu yani seni;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Sagolasin nickim yok kardes, kizla zaten cok fazla samimiyiz... kiz bana senin kadar iyisini gormedim dedi... bir araq cikarmis gibi olduk, ne olduysa bir gun icinde oldu... O gun okula gitmemistim, ama biz cikiyormus gibiydik, samimi mesajlar sozler fln... O aksam da yurduna cicek yolladim... sonra tel acti bana... Simdiye kadar aldigim en buyuk jestti dedi, cook sevindigi ses tonundan da anlasiliyordu. ertesi gun ise ne olduysa oldu abi, hicbirsey de anlatmadi... yani olay boyle...
    ama senin dedigin teknigi uygulicam... umarim ise yarar...

Cook saol dostum...

Shaban Interactive Pro.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    nickimyok gercekten guzel cvp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mezar-kabul
    mezar-kabul's avatar
    Erkek
    yafu anlamadım bende bu kıbrısa gelen kızlarda war bi sorun galiba banada oldu artık suyundanmıdır anlamadım 1 günde bambaska degisebiliolar iyi olarakta kötü olarakta

dumansız sigaranın,köpüksüz biranın,sensiz su hayatın taaa a.k
Toplam Hit: 861 Toplam Mesaj: 5