Asp Hack Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ykntr
    ykntr's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, benim biraz sorum olcak. Asp ile yapılmış bi siteyi hacklemek istiyorum ancak flood saldırısı veya denyo ile trafikten sitenin kapanacağını düşünyorum. Sitede bi iletişim formu bir de arama kısmı var. Ben bu kısımlara flood veya denyo saldırısını nasıl yapabilirim?

Birde .asp uzantılı dosyaları kendi bilgisayarımı nasıl yüklerim. Teleport ile yükleyince .asp.htm uzantısını alıyor ben istiyorum ki onun server daki .asp uzantılı dosyayı aynen kendi makinama yükleyim.

Sorularımı cevaplarsanız çook sevinirim. Hepinize teşekkürler :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

denyonun wizardını aç orda adres kısmının yanında denyonun içindeki o browser zımbırtısıyla git sitedeki formu doldur  gönder. (ustte bir buton olacak auto close on post gibi bişey hatrılamıyorum şimdi onun seçili olması lazım )  sen göndere basınca o ekran kapanır başka bir ekran gelir. altta laonch var bas ona. en basit haliyle boyle anlatılır.

asp uzantılı web sayfalarının (asp php jsp farketmez) kodları server uzerinde bulunur bu sayfaları sen çağırınca html kodu üretilir. yani sen bu sayfaların kodlarına bakamzsın. indiremezsin.

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ykntr
    ykntr's avatar
    Erkek
    Verdiğin bilgiler için sağol. Bi denyeceğim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vampire
    vampire's avatar
    Erkek
    sql injectionları kullan al tabloları sonra sql komutları ile misal union + select falan filanla değiş dbyi falan filan site boyle hacklenir gerisi falan filan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ykntr
    ykntr's avatar
    Erkek
    peki sql injection bulabileceğim bi adres var mı? Nasıl kullanırım bu prog.?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    biraz sql bilmen lazım. onun programı olmaz.

ftw
Toplam Hit: 2325 Toplam Mesaj: 6