folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Asp İletişim Formu Tr Karakter Sorunu

Asp İletişim Formu Tr Karakter Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memati92
    Memati92's avatar
    Erkek

arkadaşlar örneğin web siteme eklediğim asp iletişim formu var, bu forma yazanlara yönetim panelinde cevaplama bölümü var yani iletişim formunu doldurup sorununu belirten ziyaretçiler mail adresini yazıyor ve yönetim panelinden o kişinin yazdığı mail adresini sorununun düzeltildiğini gönderen bir mail sistemi var. fazla uzatmiym sorunuma geçiym. Cevap yazdığım mailde tr karakter sorunum var. bu sorun nasıl düzelir mail adresiyle alakalı birşey yok direk mail adresinden başka mail adresine yazı gönderdiğimde tr karakter sorunu olmuyor lakin siteden iletişim formunu yazan kişiye siteden cwap olarak mail yazdığımda öışçü yazılar çince çıkıyor bu sorunun mutlak düzelmesi gerek kendi yazdığım cvb kendim okuyamıyorum. asp iletişim formunun 7 adet sayfası var iletişim, yonetim ayarlar, yonetim mesajlar, ynetim iletişim, ayarlar, kaydet, yukselt. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Bizim imzaya ihtiyacımız yok...Biz adımızı duyana imzamızı çakmışızdır... Şeref Ekmek Bulamazken, Şerefsiz Fırın Açıyor amk. mehmetkoc_92@hotmail.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

saybirs tarafından 27/Mar/13 02:34 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

hocam dosyayı gönder hallediyim :) böyle anlatamıyorum ama yapabiliyorum :D

Edit : http://yadi.sk/d/WhBGhcu23XaI1 hocam burda daha önce yaptığım bir iletişim formu var bunu kullan yada kodları incele. hem db kaydediyor hem mail olarak atıyor. yönetim panelinde cevaplama şeysi var. bir nevi destek paneli gibi bişey işte.

interfector tarafından 25/Mar/13 16:29 tarihinde düzenlenmiştir

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memati92
    Memati92's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

hocam dosyayı gönder hallediyim :) böyle anlatamıyorum ama yapabiliyorum :D

Edit : http://yadi.sk/d/WhBGhcu23XaI1 hocam burda daha önce yaptığım bir iletişim formu var bunu kullan yada kodları incele. hem db kaydediyor hem mail olarak atıyor. yönetim panelinde cevaplama şeysi var. bir nevi destek paneli gibi bişey işte.

hoşmuş kardeş script kullanıcam ayarlamasını yapıorum bakalım nolcak sağol.

Bizim imzaya ihtiyacımız yok...Biz adımızı duyana imzamızı çakmışızdır... Şeref Ekmek Bulamazken, Şerefsiz Fırın Açıyor amk. mehmetkoc_92@hotmail.com
Toplam Hit: 1421 Toplam Mesaj: 4