ASP.Net Dingosu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkeğaşlar asp.net adlı güzide dile hafiften kayış yapmam gerekiyor fakat dil yapısını sevmedim.

DotNet'ten nefret ediyorum.Sizce ne yapmalıyım? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

asp.net diye bir dil olsa dedigin dogrudur ama asp.net bir kütüphaneler kümesidir....istersen c# ile yazarsan istersen vb ile ister j# ile istersen c++ olmadı delphi  verelim size.....hepsi içersinde asp.net kullanabilirsin  nasıl kod yapsını begenmedin anlamıyorum C seviyorsun c# C sentaksına sahip olmadı VB ve olmadı Pascal sentaksında Delphi var...Hatta IronPython var

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    sewmeye calışmalısın...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Valla haci ben 3haftadir proje geregi ASP.NET ile ugrasiyorum ilk basta duvara carpmis gibi hissettim kendimi.Web tabanli uygulamalarla ugrasmamistim tercihim masaustu uygulamalariydi ama bi el attim asp.net e sonra asp.net with C# i gorunce C# tan kaynakli cok basit gelmeye basladi hersey...Daha dogrusu aspx nedir once bunu iyi bilmek gerekir...yani aspx basli basina bir programlama dili,nasil delphi ile C# ile uygulama gelistiriyorsak,aspx ilede masaustu uygulamalari gelistirir gibi web uygulamalar gelistirebiliyoruz...ama is .NET te bitiyor ayri bir dunya iyi bilmek gerekir,iyi kavramak gerekir...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
    isteksiz ... sakat çocuk olur diye bi laf vardır sen ilk başta sanırsam da fazla bir araştırma yapmadan .NET e den nefret etmişsin bırak ozmn Linux platform larda yazılım geliştir çok istiyorsan ama sana bir .NET çi olarak tavsiyem C# ve ASP.NET ikilisini denemen olacaktır ;)

I Love Software , Software is a life...
Toplam Hit: 2027 Toplam Mesaj: 5