folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder ASP.NET Mvc Kursum (Ücretsiz Kupon)

ASP.NET Mvc Kursum (Ücretsiz Kupon)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

https://www.udemy.com/course/aspnetmvc/?couponCode=OGRENCI2022

Epeydir yeni ders eklemiyordum. Yavaş yavaş kendi kendi sitem üzerinden yayınlayacağım yeni eğitimleri. Bu nedenle reklam olsun diye ücretsiz yaptım. Kupon kodu 5 gün geçerli.

İsteyen müridler alabilir. Veya üniversite gruplarında paylasabilirsiniz. 

Fake yoruma ve puana gerek yok. Destek olmak isteyen programlamayagiris.com un youtube kanalina ve instagram hesabina abone olabilir.

Hannibal_King tarafından 07/Ağu/22 15:19 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

https://www.udemy.com/course/aspnetmvc/?couponCode=DAE6EFE515C0EAD95501

Epeydir yeni ders eklemiyordum. Yavaş yavaş kendi kendi sitem üzerinden yayınlayacağım yeni eğitimleri. Bu nedenle reklam olsun diye ücretsiz yaptım. Kupon kodu 5 gün geçerli.

İsteyen müridler alabilir. Veya üniversite gruplarında paylasabilirsiniz. 

Fake yoruma ve puana gerek yok. Destek olmak isteyen programlamayagiris.com un youtube kanalina ve instagram hesabina abone olabilir.

Teşekkür ettim en kısa sürede dinleme fırsatı yaratıp yorum yapacağım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

başarılar hocam 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Teşekkürler hocam. Eline, emeğine sağlık.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

emeğine sağlık hocam teşekkürler

~
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Kurs 3 yıl önce yayına aldığım kursum. Ancak konuların neredeyse hepsi hala geçerliliğini koruyor. Anlatım yaparken vuejs 2 kullanmışım mesela, şimdi vuejs 3 var. Bunun gibi ufak değişiklikler var ancak mantık tamamen aynı. 

Artık Udemy ye özel olarak içerik üretmediğim için ücretsiz kupon verdim. İlerleyen zamanlarda csharp egitimleri ile kendi sitem üzerinden devam edeceğim. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Ustad zamanında almıştım çok yararını gördüm. Acikcasi yeni ders eklemenizi cok bekledim bu biraz üzdü beni. Başarılarınızın devamını dilerim

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

Kurs 3 yıl önce yayına aldığım kursum. Ancak konuların neredeyse hepsi hala geçerliliğini koruyor. Anlatım yaparken vuejs 2 kullanmışım mesela, şimdi vuejs 3 var. Bunun gibi ufak değişiklikler var ancak mantık tamamen aynı. 

Artık Udemy ye özel olarak içerik üretmediğim için ücretsiz kupon verdim. İlerleyen zamanlarda csharp egitimleri ile kendi sitem üzerinden devam edeceğim. 

bende 250tl gözüküyor 

edit: Bu kupon, maksimum olası kullanım sayısı sınırına ulaştı ve artık kullanılamaz. böyle diyor

Khan23 tarafından 07/Ağu/22 15:11 tarihinde düzenlenmiştir

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

Ustad zamanında almıştım çok yararını gördüm. Acikcasi yeni ders eklemenizi cok bekledim bu biraz üzdü beni. Başarılarınızın devamını dilerim

csharp101.com üzerinden devam etmeyi planlıyorum. Mail adresini bırakabilirsin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı
    Hannibal_King bunu yazdı

bende 250tl gözüküyor 

edit: Bu kupon, maksimum olası kullanım sayısı sınırına ulaştı ve artık kullanılamaz. böyle diyor

yeniledim kuponu ilk mesaja bakabilirsin. Ücretsiz telegram gruplarında paylaşmayın lutfen. İzlemeyecek kişiler sadece ücretsiz olduğu için alıp arşivliyor. Üniversite gruplarında paylaşabilirsiniz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı
    Khan23 bunu yazdı
    Hannibal_King bunu yazdı

bende 250tl gözüküyor 

yeniledim kuponu ilk mesaja bakabilirsin. Ücretsiz telegram gruplarında paylaşmayın lutfen. İzlemeyecek kişiler sadece ücretsiz olduğu için alıp arşivliyor. Üniversite gruplarında paylaşabilirsiniz.

arkadaş için aldım hocam :) benim işime yaramaz zaten :D alabildim bu arada teşekkürler

Khan23 tarafından 07/Ağu/22 16:32 tarihinde düzenlenmiştir

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
Toplam Hit: 1521 Toplam Mesaj: 11
asp.net