folder Tahribat.com Forumları
linefolder C#, Asp.Net, .Net Core
linefolder Asp.Net Not Scripti(İstek)

Asp.Net Not Scripti(İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hocalar üniversite not sistemiyle alakalı asp.net ile yapılmış script varım. Zaten kendimi c# asp.net konusunda geliştirmeyi düşünüyorum ve böyle birşeyde yapmak istiyordum içeriğini incelemek adınada bana yararı olcak bişe. varmıdır link vs.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR_ip
    TR_ip's avatar
    Erkek

Üniversite not sistemi derken ? İstediğin sistemi proje mantığıyla bi yazarsan bakılabilir

Kontakt : TR_ip@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

TR_ip bunu yazdı:
    -----------------------------

Üniversite not sistemi derken ? İstediğin sistemi proje mantığıyla bi yazarsan bakılabilir

hocam biraz saçma anlattım herhalde k.bakma yani

Vizenin %40 final %60 eğer sözlü notu 0 ile 100 arası ve dahil girilirse vize otomatik %30 a düşsün ve dersler yazıldıkca otomatik olarak aşağı yeni text kutuları gelsin ders yazabilsin kredisini kendi tanımlasın ve bunu otomatik hesaplasın gibisinden

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hocam tam demek istedğim sistem bu

http://www.ubenzer.com/donem-sonu-notu-hesaplayici/

şunun aynısı varmı acaba.?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

hocam programın nasıl olması gerektiğinden bahset yapalım bişeyler hemen

www.yesilgrow.com - Growshop
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Sharp bunu yazdı:

hocam programın nasıl olması gerektiğinden bahset yapalım bişeyler hemen

hocam program değilde aynısının asp.net olanını arıyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek

HanDsomE bunu yazdı:

hocalar üniversite not sistemiyle alakalı asp.net ile yapılmış script varım. Zaten kendimi c# asp.net konusunda geliştirmeyi düşünüyorum ve böyle birşeyde yapmak istiyordum içeriğini incelemek adınada bana yararı olcak bişe. varmıdır link vs.

burda dediklerine istinaden benim anladığım ; 

kendini geliştirmek ve böyle birşey yapmak istiyorsun içeriğini incelemek istiyorsun ... içeriği kendi verdiğin " aha bunun aynısı " dediğin yerde görebilirsin ne yağıyor nasılş çalışıyor kodları görmek istersen , aynı işlevde codeproject,vs gibi kod paylaşım sitelerinde ÖRNEK teşkil etmesi açısından telife saygu duyularak birçok örnek mevcut !!! 

Ama yoookkk ban bunu birine yaptırcam bunu kendim kullanıcam yani çıkarcılık yapıcam dersen o zor gibi :)) empati kur şu msjlardan sn nasılş biri anlardın ? 

Çok lazımsa açıkca söyler yazalım zor bişey değil ;) 

I Love Software , Software is a life...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

network bunu yazdı:

HanDsomE bunu yazdı:

burda dediklerine istinaden benim anladığım ; 

kendini geliştirmek ve böyle birşey yapmak istiyorsun içeriğini incelemek istiyorsun ... içeriği kendi verdiğin " aha bunun aynısı " dediğin yerde görebilirsin ne yağıyor nasılş çalışıyor kodları görmek istersen , aynı işlevde codeproject,vs gibi kod paylaşım sitelerinde ÖRNEK teşkil etmesi açısından telife saygu duyularak birçok örnek mevcut !!! 

Ama yoookkk ban bunu birine yaptırcam bunu kendim kullanıcam yani çıkarcılık yapıcam dersen o zor gibi :)) empati kur şu msjlardan sn nasılş biri anlardın ? 

Çok lazımsa açıkca söyler yazalım zor bişey değil ;) 

Hocam sende haklısın ama şu cümlende

"kendini geliştirmek ve böyle birşey yapmak istiyorsun içeriğini incelemek istiyorsun ... içeriği kendi verdiğin " aha bunun aynısı " dediğin yerde görebilirsin ne yağıyor nasılş çalışıyor kodları görmek istersen , aynı işlevde codeproject,vs gibi kod paylaşım sitelerinde ÖRNEK teşkil etmesi açısından telife saygu duyularak birçok örnek mevcut !!! "

Aynen bunu demek istedim. Herhangi bir çıkar vs yok. Yeniyim c# asp.net konusunda kendimi geliştirmek istiyorum. Hani sizden alıp herhangi birine satma amacım yok. PM  yoluylada e-book vs ne tavsiye edebileceklerini sordum konuma yorum atanlara.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ne çıkarcılığı allah aşkına ya :)

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
Toplam Hit: 1601 Toplam Mesaj: 9