folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Assange İçin 175 Yıl İstediler

Assange İçin 175 Yıl İstediler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek

Irak savaşında Amerikalı götveren askerlerin sivilleri özelliklede kadın ve çocukları öldürdüğü videoyu internete sızdırdığı için ( wikileaks ile) Assange için 175 yıl hapis cezası isteniyor.

SAM Amca bildiğiniz gibi kafasına göre, çıkarlarıan göre adalet dağıtmaya devam ediyor.

Bilgi güçtür, düşmanını barışa zorlar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Sığındığı ülke mi ipnelik etmişti bu yakalanmıştı en son .. Zaten adamın hayatı zehir olduydu 175 yılla süslemişler

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Sığındığı ülke mi ipnelik etmişti bu yakalanmıştı en son .. Zaten adamın hayatı zehir olduydu 175 yılla süslemişler

Evet. Ekvador en sonunda CIA'nın baskılarına boyun eğdi. Zaten göt kadar ülke ve EKonomik olarak kötüler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Ekvator abd(İngiltere) nin diğer Latin ülkeleri ile arka bahçesi gibi bir ülkedir istediğini yapar assange bir oyuncudur herşey yürütülür onu tanımak için İnternete değil tersine inmek gerekir.. 🤨 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ekvador yerine Rus elçiliğine sığınsaydı kurtarırdı kendini. Edward Snowden mesala en son Rus vatandaşlığı alıp izini kaybettirdi diye biliyorum. Belkide kafasına sıkıp bir yerede gömmüş olabilirler kim bilir ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Master
    Master's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ekvador yerine Rus elçiliğine sığınsaydı kurtarırdı kendini. Edward Snowden mesala en son Rus vatandaşlığı alıp izini kaybettirdi diye biliyorum. Belkide kafasına sıkıp bir yerede gömmüş olabilirler kim bilir ?

Evet ama Londra'da Rus büyükelçiliğine gidemedi. Ekvador'a kadar gidebildi çünkü takip ediyorlardı. Ve bir daha oradan çıkamadı, gerisini biliyorsunuz.

Edward Snowden Reis Moskova'da yaşıyor. FSB'nin kontrolünde Güvenli bir Ev'de.

Ayrıca Putin ve Devletin üst düzey görevlilierine Siber Güvenlik konusunda Danışmanlık yapıyor. Yani kafasına sıkmadılar ;)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavi5
    mavi5's avatar
    Erkek

Bu insanlara istihbarat ve farklı konularda destek sağlayan ciddi oluşumlar olduğuna inanıyorum. Yoksa Bu kadar tehlikeli şeyleri neyine güvenerek yaparlar anlamıyorum. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Zenker bunu yazdı

Bu insanlara istihbarat ve farklı konularda destek sağlayan ciddi oluşumlar olduğuna inanıyorum. Yoksa Bu kadar tehlikeli şeyleri neyine güvenerek yaparlar anlamıyorum. 

Hocam bence herkesi kendin gibi sanma. Dünyada nice cesur insanlar var. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

O kim oluyorda doğruları yayınlıyor !

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Zenker bunu yazdı

Dunyada son derece zeki, cesur ve ahlakli insanlar var.

sigara değil, balık olan.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavi5
    mavi5's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    Zenker bunu yazdı

Hocam bence herkesi kendin gibi sanma. Dünyada nice cesur insanlar var. 

Tamam kendim gibi sanmam.:)

"Yapmaması gerekti" demiyorum kendimi yanlis ifade ettim sanırım. Daha sistematik şekilde hareket edilmesi gerekir diye düşünüyorum. Hiçbir insan yaptığı işten birşeyi değiştiremeyecekse kendini bile bile ateşin ortasına atmak istemez. 

Cesur oldukları konusunda tereddütüm yok. Fakat Julian konusu çok biraz daha karmaşık ve muallakta.

Böyle insanların arkasında durabilecek bir yığın Abd düşmanı ülke var. Öyle olmasaydı bu kadar belge sızdırılamazdı. Abd'ye karşı Bu tür anarşist faaliyetlerinin arkasında nedense rusyanın parmağıda oluyor genelde... Al birini vur ötekine. 

Toplam Hit: 1420 Toplam Mesaj: 11
julian assange free assange