Assasians Creed

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek

arkadaslar bu oyunda herkesin bildigi gibi hata var ama cozumunu bulan yok bunun cozumunu bulan varsa beni işkenceden kurtarın!!

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    oyunun içindeyken gamepad tak atmıyor veya mecburen rusca fix var onu indir oyunu rusca oyna yapacağın başka şey yok

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    oyunun resmi cıkıs tarihi olan 27 martı bekliyeceksin. yada rusca oynayacaksın baska cagresi yok malesef

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

ya ben indirmiştim de hata var diye rardan cıkarmadan sildim. hata giderildiyse yükliyim mi yine değer mi oyun için?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

Ben bu oyunun herseyini cozdum, tek oynadigim oyun bu oyun oldu.

Hastasiyim AssaSIN's Creed'in.

Ubisoft'un yaptigi super bi oyun.

Arkadaslar TUM KOPYA Assasin's Creed lerde oyundan atma problemi var

ne zaman olcagi belli olmuyo, neden cunku bizim oyunlar retail versiyon degil, bizimkiler build versiyon yani BETA!

Korsanci abilerimiz (Kim olcak RELOADED!) super bi is cikarmislar.

Oysa oyunun korsan olan RUS versiyonlarinda bu hata yok.

Tum forumlari arastirdim 50 sayfa yorum okudum ingilizce kimse bi cozum bulamadi.

Ve isin daha da kotusu var oyunda 4 sehir var Acre, Jerusalem, Camadan, ve Masyaf diye (Bide King Richard'in kralligi Kingdom)

iste isin kotusu KUDUS'e giremiyoruz. Tam Kudus'un kapisindayken caat Windows a donuyo oyun atiyo kendisni.

Bi care bi care demeyin cunku cok kotu oldu ve kimse bi cozum bulamiyo. Cikacak olan yamayi bekliyo herkez 4 gozle. 

I find your lack of faith disturbing.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek
    oyun resmi olarak çıkmamış, elindeki beta sürümü. 25 martta resmi sürümün çıkmasını bekle.

https://twitter.com/ElliotticianRB
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek
    internetten 7 gb çektim.Bilgisayar kaldırmasada oynuyayım dedim fakat kardeşim 2 dk oynuyosun 20 dk konuşma dinliyosun yahu :S

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    27 mart dedim ama resmi cıkıs 28 martmıs. bu arada kudusun cozumu var. oyunu ruscaya cevirip ingilizce ses dosyalarını geri atarak kudusu oynayabilirsiniz, sonra tekrar ingilizceye cevirip devam edebilirsiniz. tabii soyle bir durumda var, ileriki bolumlerde tekrar kuduse donmeniz gerekiyormus yani bunu birkac kez yapacaksınız muhtemelen. ugrasmaya luzum yok oyun resmi olarak cıktıktan sonra bir hafta icerisinde kırılır bizde pasa pasa oynarız.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek
    muridler nasıl yapcaz biz bu rusca isini optionslardan mi yapcaz yoksa ayi bir patch mi lazım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

oyun konsoldan pcye optimize edildigi için ve bu reloaded adlı crack grubunun yayınladıgı oyun tam surum olmadıgı için sorun cıkartıyo ya orjinalinin cıkması bekleyip ozaman cıkan kopya veya orjin ini alcan  yalnız bu da rahat rahat nisanın 2.haftasını bulur cunku suanda piyasadaki butun dvdler reloaded ın verdigi oyun  oyun cıktıktan piyasadki kusurlu oyunun bi toplanmasını beklemelisin  bekleyemem dersende int den cekcen artık

suandaki sürüm içinde herhangi bi fix dosyası yok 1gb lık rusca fix var oda ugrastıgına degmez int de kudusun gecilmiş save dosyaları da var ama kudusu oynıyamadıktan sonra hic bir anlamı yok indirmenin

oyundan atma sorununu gamepad le cozuldugunu soyluyorlar buyuk ihtimal dogru cunku konsoldan cıkan oyunlar genellik le klavye uyusmazlıgı yasıyorlar ama ben daha deniyemedim game padi

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 1644 Toplam Mesaj: 10