Assemblyciler İş Başına

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Assemblyciler benim çok sevdiim bir oyun var FA 18 precision strike fighter ( uçak simülasyonu Hornet Korea gold diye de geçer )

Bunun kırık versiyonunu emule ile indirdim

Normalde  uçağın kontroller numpaddeki 8-4-5-6 ile yapılr 8 levye ileri 5 levye geri 4 levye sola (alieron left ) 6 levye sağa ( alieron right)

olması gerekiyor

fakat bu kırık versiyonda levye sol ve levye sağ komutları çalışmıyor...

şimdi bu sorun numpad 4'e alieron left (uçak sola yatar ) ve numpad 6 ya alieron right  (uçak sağa yatar) kontrolleri eklemek

oyun bu linkte 

http://rapidshare.com/files/30880339/FA-18_Precision_Strike_Fighter-myth_rip-prtti.ace.html

oyunun exe dosyası yeter diyorsanız

http://rapidshare.com/files/30881783/1FA-18_PSF.rar.html

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    invisible_1905
    invisible_1905's avatar
    Erkek
    Bu oyunun Options ı falan yok mu?

TIGER şimdi asker 87/2/B Tankçı (www.divxhome.net) Herkesi bekleriz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

yok

maus, klavye ve joystik kontrolleri var da mausla iadare edilmesi çok zor, joystik kullanmak istemiyorum iş yerinde 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 2504 Toplam Mesaj: 3