folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Asus N550 JV Wifi Donanım Sorunu (ÇÖZÜLDÜ)

Asus N550 JV Wifi Donanım Sorunu (ÇÖZÜLDÜ)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    askmilitani
    askmilitani's avatar
    Erkek

Hayırlı bayramlar arkadaşlar öncelikle . Laptobun wifi bi anda donanım olarak görünmüyor . aygıt yöneticisinde de görünmüyor . driver i yükledim , fn kısayol tuşundan da wifi açılıp kapanıyor ama hala ortada donanım yok. ne yapmamız gerek kafam durdu. 

SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR. WİFİ SOKETİ SÖKTÜM TAKTIM DÜZELDİ SANIRIM OYNAMIŞ

askmilitani tarafından 13/May/21 10:09 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    askmilitani bunu yazdı

Hayırlı bayramlar arkadaşlar öncelikle . Laptobun wifi bi anda donanım olarak görünmüyor . aygıt yöneticisinde de görünmüyor . driver i yükledim , fn kısayol tuşundan da wifi açılıp kapanıyor ama hala ortada donanım yok. ne yapmamız gerek kafam durdu. 

Donanımsal olarak çıkarıp takın, BIOS/EFI ayarlarını kontrol edin olmazsa TUGRA'ya sağ tıklayıp Değişikleri Tara yapın hocam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    askmilitani
    askmilitani's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    askmilitani bunu yazdı

Donanımsal olarak çıkarıp takın, BIOS/EFI ayarlarını kontrol edin olmazsa TUGRA'ya sağ tıklayıp Değişikleri Tara yapın hocam.

bi tek donanımsal olarak çıkarıp takma kaldı zaten ama laptopu sökmeye üşeniyorum. teşekkürler

Toplam Hit: 476 Toplam Mesaj: 3
wifi açılmıyor asus n550jv