Asus S200e Anakart Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selam.

Bir tanıdığımın Asus s200e model dokunmatik özellikli bilgisayarına klavye üzerinden su dökülmüş ve bir daha açılmamış. Bir servise götürüp göstermiş. Bu olmaz demişler. 1 ay kadar sonra laf arasında anlattı bunları. Getir başka servise verelim dedim. Nitekim götürdüm birkaç servise. Fakat anakart kötü durumda filan dediler. Son verdiğim servis anakart taki kireç izlerine benzer izleri silmiş. Yani bir şeyler yapmış. Ama olmuyor diye aradı.

Bunu adam edebilir miyiz?

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Arkadaşlar selam.

Bir tanıdığımın Asus s200e model dokunmatik özellikli bilgisayarına klavye üzerinden su dökülmüş ve bir daha açılmamış. Bir servise götürüp göstermiş. Bu olmaz demişler. 1 ay kadar sonra laf arasında anlattı bunları. Getir başka servise verelim dedim. Nitekim götürdüm birkaç servise. Fakat anakart kötü durumda filan dediler. Son verdiğim servis anakart taki kireç izlerine benzer izleri silmiş. Yani bir şeyler yapmış. Ama olmuyor diye aradı.

Bunu adam edebilir miyiz?

Edilir edilmesine de masraf konusunda fikrim yok, en kötü senaryoda reball+component değişimi lazım.

Toplam Hit: 647 Toplam Mesaj: 2
anakart asus s200e arıza