folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Asus Zenpad 8.0(Ekran Açılmama Sorunu)

Asus Zenpad 8.0(Ekran Açılmama Sorunu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

Asus, tablet ürünlerinde oldukça saçmalamış ve dumura uğramış durumda.4 ay önce aldığım ürün ekran açılmama sorunuyla karşılaştı, garantiye yolladım, factory reset yaparak durumu çözmüşler , yolladılar eyvallah dedim.

Şimdi yine ekran açılmıyor, şarj olduğu dahi gözükmüyor, ekranda herahngi bir ışık süzmesi dahi yok.Tamamen kendini kapatmış durumda.

- Power tuşu+ volume up 

- Power tuşu + volume down

- Power tuşu + volume up-down yapıyorum hiçbir şekilde açılmıyor.

Duvara vurarak parçalayasım var, durum hakkında bilgi sahibi olan var mı?

İnternet üzerinde pek fazla bilgi paylaşılmamış, zenpad 8.0 konusunda.

Esconda tarafından 24/Tem/16 16:22 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    • GÜÇ TUŞU ve SES KISMA TUŞUNA beraber basın
    • Cihaz Titreyecek ve Asus Logosu Gelecektir. Logo ekrana gelince parmaklarınızı iki tuştan da kaldırın.
    • Ekrana KOMUT YOK hatası gelirse Güç Tuşuna 1 Kez basmanız yeterli olacaktır.
    • Bu işlem sonrası RECOVERY MODE sayfası açılacaktır.
    • Ses Kısma Tuşu ile “Wipe Data Factory Reset” seçeneğini seçiniz ve GÜÇ tuşu ile onaylayınız.
    • Ses kısma tuşu ile “Yes, Delete All User Data” seçeneğini seçiniz ve GÜÇ tuşu ile onaylayınız.
    • Biraz bekliyoruz ve gelen ekranda “REBOOT SYSTEM NOW” yazan kısma GÜÇ TUŞU ile basıp işlemi tamamlıyoruz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Yaklaşık 1,2 dakika boyunca ilgili işlemi uyguladım, açılmıyor :(

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Peki bilgisayara bağlayınca PC görüyor mu hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 948 Toplam Mesaj: 4
tablet asus zenpad