folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Avrupa'daki Oyuncak Mağazaları

Avrupa'daki Oyuncak Mağazaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Arkadaşım bu cumartesi Amsterdama gidiyo. Benimde bi ton oyuncak isteğim var. Creeper peluş oyuncağı bikaç aksiyon figürü ve EN ÖNEMLİSİ : BU !. Şimdi internetten tek tek almak var. Bi ton para ama çocuk dediki kanka bunlar benden sana hediye :D

Şimdi asıl büyük sorun bu. Çocuk 1 yıl orda kalıcak koca avrupayı gezicek çalışıcak dil öğrenicek ve bana bunları getiricek ama mağazaları bi türlü bulamadık. Mesela İstanbul Beylikdüzü Marmara park gibi kesin bi Oyuncakçı olsa çocuk gidip alsın.

Burdada siz bilgili müridlere soruyorum. Avrupara bu tarz garip oyuncak satan mağazalar nerelerde var ? 

Avrupanın geneli ama öncelik Amsterdam Paris Brüksel.

Şimdiden teşekkürler :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

hocam yalnız çok güzel ama gözleri de olsaymış witcher daki gibi boş olması hoş olmamış sanki

http://www.amazon.com/Witcher-Wild-Necklace-MEDALLION-Collectors/dp/B00XWEKH0E/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1451922841&sr=8-2&keywords=witcher+3+necklace

http://www.amazon.com/Witcher-Wild-Hunt-Medallion-Chain/dp/B00WTOLGL2/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1451922863&sr=8-3&keywords=witcher+3+necklace

burdan al getirirler hertürlü 

ArduouS tarafından 04/Oca/16 17:54 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

hocam amaç benim almam değil. Parasındada değilim. Şuanda sipariş veririm. Arkadaşımda kendisi için alacak,benimde istediklerim var o sebebten böyle eşyadır oyuncaktır satan mağaza arıyorum. :)

Ayrıca gözleri içinde kırmızı oje ile boya kuruduktan sonra parlatıcı ile bidaha boya. Parlıyo ;)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

1 kere up olsun. Birkaç arkadaşıma sordum onlarda toysrus filan dedilerde O amerika bazlı bi şirket. Avrupada mağazasını bulamadık :(

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

1 kere up olsun. Birkaç arkadaşıma sordum onlarda toysrus filan dedilerde O amerika bazlı bi şirket. Avrupada mağazasını bulamadık :(

http://www.toysrusinc.com/our-brands/international/locations/europe/

Toplam Hit: 1082 Toplam Mesaj: 5
seyahat seyahat avrupa oyuncakçı