folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Avrupa'ya Ürün Satışı İçin İş Ortağı Arıyorum

Avrupa'ya Ürün Satışı İçin İş Ortağı Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cocaine
    cocaine's avatar
    Erkek

Selam herkese, 

Bir süredir her ne kadar kapsamlı olmasada e-ticaret ile uğraşıyorum müzik aletleri satışı yapıyorum.

Tüm avrupaya hazır gümrük derdi vs yok derken trend ürünlerin satışını yapmak istiyorum ama ne satabilirim nerden temin edebilirim hiç bir fikir üretemiyorum. 

Hollanda'da yaşıyorum ve burada da Türkiye'de olduğu gibi sahibinden, hepsiburada  ve trendyol gibi aktif satış siteleri var ve bunların bazılarına üyeyim. 

Bu sitelerden üye olup satış yapabilmek için bir şirketin olması gerekiyor ve 1 buçuk yıllık bir şirketim var.

İşin güzel yanı şirketimi müzik aletleri olarak açmama rağmen uçak filosu bile alıp satabiliyorsun. Yani Türkiye'deki gibi başlık almak vs gerekmiyor fatura kesebilmek için. 

Yaklaşık 12 yıldır Tahribat üyesiyim belki bir üreten geliştiren mürid vardır ortak iş yapabiliriz düşüncesiyle yazıyorum bu konuyu.

Aklıma gelişini seveyim. Ne güzel de darma duman ediyorsun beni
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek
    cocaine bunu yazdı

Selam herkese, 

Bir süredir her ne kadar kapsamlı olmasada e-ticaret ile uğraşıyorum müzik aletleri satışı yapıyorum.

Tüm avrupaya hazır gümrük derdi vs yok derken trend ürünlerin satışını yapmak istiyorum ama ne satabilirim nerden temin edebilirim hiç bir fikir üretemiyorum. 

Hollanda'da yaşıyorum ve burada da Türkiye'de olduğu gibi sahibinden, hepsiburada  ve trendyol gibi aktif satış siteleri var ve bunların bazılarına üyeyim. 

Bu sitelerden üye olup satış yapabilmek için bir şirketin olması gerekiyor ve 1 buçuk yıllık bir şirketim var.

İşin güzel yanı şirketimi müzik aletleri olarak açmama rağmen uçak filosu bile alıp satabiliyorsun. Yani Türkiye'deki gibi başlık almak vs gerekmiyor fatura kesebilmek için. 

Yaklaşık 12 yıldır Tahribat üyesiyim belki bir üreten geliştiren mürid vardır ortak iş yapabiliriz düşüncesiyle yazıyorum bu konuyu.

Bol.com da mı satış yapıyorsunuz?

Amazon veya eBay mağazanız var mı? 

Hayırlı satışlar dilerim

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fly_on_the_shit
    fly_on_the_shit's avatar
    Erkek

> hazır gümrük derdi vs yok

elaborate pls

Copyright (c) 2012
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cocaine
    cocaine's avatar
    Erkek
    fly_on_the_shit bunu yazdı

> hazır gümrük derdi vs yok

elaborate pls

Gümrük derdi yok derken avrupa ülkeleri arasında demek istedim tabiiki Türkiye'den gelen ürünün gümrüğü olacak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cocaine
    cocaine's avatar
    Erkek
    TR-SCOPJE bunu yazdı
    cocaine bunu yazdı

Selam herkese, 

Bol.com da mı satış yapıyorsunuz?

Amazon veya eBay mağazanız var mı? 

Hayırlı satışlar dilerim

Evet bol.com amazon ve ebay mağazalarım var. Amazon ve ebay pasif şu anda. Aylık 50 euro mağaza ücreti çekiyordu kredi kartından tam anlamıyla kullanmadığım için kapattım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

deri cuzdan kartlik anahtarlik canta kemer vb uretimi yapiyoruz.

istanbul cekmekoy'deyiz.

size ozel tasarimli kutu sertifika citcit vb tam markalasma ile amazon barkodunuza kadar elleçleme hizmeti sunuyoruz.

ups fedex tnt dhl aramex dahil tum buyuk global kargo firmalari ile kurumsal anlasmamiz ve guclu fiyatlarimiz var.

urun segmenti olarak dusunurseniz pm'leselim.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

deri cuzdan kartlik anahtarlik canta kemer vb uretimi yapiyoruz.

istanbul cekmekoy'deyiz.

size ozel tasarimli kutu sertifika citcit vb tam markalasma ile amazon barkodunuza kadar elleçleme hizmeti sunuyoruz.

ups fedex tnt dhl aramex dahil tum buyuk global kargo firmalari ile kurumsal anlasmamiz ve guclu fiyatlarimiz var.

urun segmenti olarak dusunurseniz pm'leselim.

Yurtdışında bu ürünler iyi gider mesaj attım hocam 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

El yapımı deri ürünler yapmaya başladım ben de, az biraz acemilik olsa da bi iki aya kadar atlatacağım bunları. Kısmet, belki ben de satışa başlarım ufaktan. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 955 Toplam Mesaj: 8
ticaret i̇ş ortağı onlinesatış