Aygaz Bayii

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar

Geçen gün her ay aldığımız gibi aygaz bayisini arayıp 12kg ev tüpü sipariş verdik ve tüp geldiğinde 75 tl ödeyerek aldık.Daha sonra tesadüfen aygazın web sitesine girdim fiyatlar bölümüne baktım ve orada 69 tl yazdığını ve altındada aygaz tarafından tavsiye edilen satış fiyatı yazıyordu daha sonra müşteri hizmetlerine durumu bildirdim ama kimse gelmedi.Bugün arayıp dedim şikayetimin sonucu öğrenmek istiyorum m.hizmetleri bölge sorumlusu yönlendirilmiş paranız iade edilmedi mi diye sordu bende yok dedim 5 dakika sonra bayiinin muhasebecisi olduğunu söyleyen birisi aradı paranızı iade edeceğiz ama biz nakliyeye para veriyoruz şöfere oraya buraya para veriyoruz gibi şeyler söyledi ve yaklaşık bi saat sonra gelip parayı iade ettiler.Az önce internette baktım aynı durumdan bi çok kişi şikayetçi olmuş.Bu zamana kadar hep pahalı fiyatlardan almışız geçen ay 80 tl vermiş annem bu ay 75 tl olmuş kardeşim anlattı annem adama demiş iyi, bu ay ucuzlamış :)
    Bende burdada kullanan kişilerin olduğu için konuyu açmak istedim çevrenizdekileride bilinçlerdirin fiyatlarada burdan bakabilirsiniz.

https://www.sikayetvar.com/mutfak-arac-gerec/tup/fiyat
    https://www.aygaz.com.tr/tupgaz/fiyatlar 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

antalya bölgesinde de 67,5 liraymış.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Doğalgaz gibisi yok. Tüp demek rezillik demek. Gecenin köründe biter sap gibi kalırsın ortarda.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

İlginç. Bizim buralarda 65 liraymış. Ama altı ay önce bile 70 liraya aldığımı hatırlıyorum. Bana bir seneye yakın yetiyor bir tüp.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Mogaz a geç kardeşim. Aygaz üretiyor onuda. ben öyle yaptım. dedantör v.s. hepsi zaten aynı. 60 liraya aldım geçen ay. Aygaz 72 ydi burdada.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

tüp fiyatları değişken ya memlekete göre fark ediyor.

ama doğalgaz o konuda epey kral. 1 ay fırın, banyo için filan kullanıyorsun 20 25 lira geliyor. sadece kışın fena geçiriyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

tüp taşıma parası diye cep yapıyorlar.. gidip kendin alsan tık parasını ödersin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

İlginç. Bizim buralarda 65 liraymış. Ama altı ay önce bile 70 liraya aldığımı hatırlıyorum. Bana bir seneye yakın yetiyor bir tüp.

Hep geciriyolar hocam orda eski tarihlerdeki fiyatlarda var ama biz hic o fiyattan almadik

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

tüp taşıma parası diye cep yapıyorlar.. gidip kendin alsan tık parasını ödersin.

Zannetmiyorum hocam yine ayni fiyattan satarlar bana arayan kisi dedi baska yerden alsaniz yine ayni fiyata alirsiniz dedim orayida sikayet ederim o zaman.Simdi komsularada bisey diyemiyorum birisi daha sikayet etse bayiligi iptal olsa adamin sonra basimiza bela olacak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Dun bende 75 tl den aldim aygazi aradim sikayet ettim bakalim ne olacak.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

tüp fiyatları değişken ya memlekete göre fark ediyor.

ama doğalgaz o konuda epey kral. 1 ay fırın, banyo için filan kullanıyorsun 20 25 lira geliyor. sadece kışın fena geçiriyor.

Mesele zaten kisin az ödemekte. Hükümet iyi yerlestiriyo ordan, gazi pahaliya aliyoruz ayagina.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 1592 Toplam Mesaj: 11
aygaz tüp fiyatları