folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Az Karbonhidrat-Yüksek Proteinli Beslenme Önerisi?

Az Karbonhidrat-Yüksek Proteinli Beslenme Önerisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Şurda 2 dksını ayırıp böyle bi beslenme programı yazabilcek varmı ben bir türlü beceremiyorum malum yurttayımda bol protein alıp karbonhidratı az tutmam lazım YAĞ YAKIMI için.Öğünlerdeki miktarlarıda tuttursam tam olcak.Vucutcu.com'da sordum birde burdaki arkadaşlara sorayım dedim.Sanki en büyük sabah sıkıntı sabah kahvaltısı gibi benım ıcın yurtta ne yumurta kırabiliyoruz ne başka birşey ne yapim edim bilemedim :) Görüşlerinizi bekliyorum.

Şimdi sabahları 6'da da kardiyoya cıkıyorum bu kardiyodan ne kadar süre sonra kahvaltımı yapmalıyım bir de bunu rica edicem.Çok şey istedim idare edin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

sabah ton balığı, yağını dök, kıvırcık salataya karıştır, yanına bir hıyar, yanına yağsız 1 bardak süt, 2 dilim kızarmış ekmek, 1 yumurta beyazı.

öğlen yarım tavuk göğsü, yine yanına salata bu sefer içinde azcık zeytin yağı olsun, ekmek yeme, pirinç yeme,

akşam 1 yumurta beyazı, yarım tavuk göğsünden çorba yapacan içinde pirinç olmasın domates biber lahane ne bulursan doldur carb oranı yüksek olacaktır, hergün böyle şeyler yapacaksın, kaslar kalır yağlar erir. spor yaparken de suyu soda ile karıştır, mineral eksiğini anca kapatırsın, isostar falan hepsi hikaye onların.

edit: şimdi şu da var senin kalori protein değerlerini öğrenip kendin hazırlaman lazım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masumsunsen
    masumsunsen's avatar
    Erkek

her gün 1 litre süt iç

Toplam Hit: 1015 Toplam Mesaj: 3