Azure Hakkında [ Mining ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

azurede mining yapıyorum. XMR kasıyor şuan. Minergate.com üzerinden xmr kasıyor lakin hashrate çok düşük geldi sanki.  bazen 120 hs bazen 60 hs kadar oluyor. Nerede yanlış yapıyorum?

ayrıca 16 core 2 gb lik cihaz anca alabildim 750 tl veriyor çünkü.

ayrıca new desem yeni cihaz alsam bu 700 den mi düşecek yeni cihazı yoksa ücretsiz mi olacak?

ekstra soru. mining için farklı önerisi olan varsa dinlerim.  0.0015 kasıyor günde. yaklaşık 3k bitoshi ediyor sanırım o da.

önerilere tavsiyelere açığım şuan.

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yakında banlanıraın cpu mining çok kazandıran birşey olmadığı için gpu mining yapılıyor. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

Yakında banlanıraın cpu mining çok kazandıran birşey olmadığı için gpu mining yapılıyor. 

2 gün oldu şuan tık yok ama üç beş birşey çıkar sanki diye düşünüyorum 

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Sanal makinalar patlamadı mı ? İllegal hareketten kapatılması lazım. Az HS almanın sebebi makinaları %100 çalıştırmıyor olman olabilir. 

wget https://minergate.com/download/deb-cli

sudo dpkg -i deb-cli

nohup minergate-cli -user mail@tahribat.com -xmr 6

bu kodlar ile sanırım çalıştırıyorsun. orada son satırda -xmr 6 çekirdek sayısını belirtiyor. Kaç çekirdek açtıysan makina okadar yazabilirsin o kısıma. Onun haricinde minergate hash lerden çalıyıor diyorlardı ben de hissediyordum ozamanlar doğru bence de. Vel hasılı sadece azur dan yapıyorsan Allah kurtarsun ne diyim :D ek olarak cloud.google dan 300 dolarlık kredi ile free kazabilirsin. 3-4 ay oldu heralde denemiştik bikaç kişi 10 dolarımı aldım çıktım ...

next next next install
Toplam Hit: 2078 Toplam Mesaj: 4
azure mining