Azure Windows Vps Erişemiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

selamlar azurede windows vps kurulumu yaptım fakat rdp vermesıne rağmen bağlanamıyorum ekstra bır ayar vs ıstıyor mu standart sıstemın yonlendırdıgı sekılde yaptım herşeyi . 

Daha önce kurmuş arkadaşımız varsa yardımcı olursa sevınrım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yorgoangelopoulos
    yorgoangelopoulos's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

selamlar azurede windows vps kurulumu yaptım fakat rdp vermesıne rağmen bağlanamıyorum ekstra bır ayar vs ıstıyor mu standart sıstemın yonlendırdıgı sekılde yaptım herşeyi . 

Evet Rdp için de izin vermen gerekiyor azure da. Rdp dosyasını indirdiğin yerde zaten izin ver uyarısını görmen lazım

The lost boy of cyberspace ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    yorgoangelopoulos bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

Evet Rdp için de izin vermen gerekiyor azure da. Rdp dosyasını indirdiğin yerde zaten izin ver uyarısını görmen lazım

ızınlerı verıyordum o uyarılarda skntı yok 

ip adresını sabıtlemek gerekıyormus arkadaslar o yuzden sıkntı yasamısım su anda sorun yok  tesekkur ederim

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 1346 Toplam Mesaj: 3
azure