folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bağlantı Hızı

Bağlantı Hızı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enter
    enter's avatar
    Erkek

http://www.resimsakla.com/upload/guest/138e2_Untitled.jpg 

arkadaslar bu screen shot ankara da 10ytllik bi modem bildiiniz ttnet adsl 1mbps ile cekildi nasıl oluyorda saniyede 1 mb gibi bir rakamla 2 mblik dosya 2 saniyede iniyor

Her akşam yatmadan önce Tanrı"ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı"nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı"ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. Al Capone
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

kardes 1mbps ile saniyede 0.1 mb iner bildigim kadarıyla (en azından bende öyle)  o arkadaşın hızı daha yuksek olması lazım 

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAGRI
    CAGRI's avatar
    Erkek
    saniyede 1mb indirmesi icin en az 8 mb baglantı lazım. fakat bu 10mbitlik baglantıdır xD modem olaynı bn de anlamadm.. ama bahsettigin modem $u telekomun verdigi dandik airtiessa o wirelessta en fazla 54 mb, ethernette 100 mbyla baglanablior

en cok nick dei$tiren mürid
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    benim iş yerindeki pc dede oluyor bu arasıra özellikle rapidden dosya cekerken ilk 10 15 saniye arası 1.30 mbsn ile dosya cekiyorum sonra düşüp geliyor 120kbsn ye falan.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 988 Toplam Mesaj: 4