Baglanti Sorunu...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    dun aksam 4 siralarinda baglantim gitti. daha dogrusu modemde adsl war gozukuyor. fakat data alis werisi yapmiyor. modem ayarlarini yeniden yaptim fakan sorun hala devam ediyor sizce sorun nedir ? bu olayda durup dururken oldu...

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=25840
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    hayda... ama cogu insanin baglantisi war. bi kac kisi haric... bu bi kac kisi de bende warim :(

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    ben türktelokomu aramıştım,bazı yerlerde çalışma var demişlerdi,ayrıca bizim buralarda bağlantı gidip geliyor.Türktelekomun muazzam çalışmalarından dolayı

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    sicicam bu telekoma ya. tam zamanini buluyor calisma icin!!!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    vallaha bu gun bildigim butun kufurleri ettim telekoma....
    öldürse eyi öldürüp diriltiyobidaha ölduruyo a.g

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    kardeşler neden iyimser olmaya yönelmiyorsunuz. adamlar ellerinden geleni yapıyorlar ve bu kadar geliyor. İstiyorsanız teleokmu yurt dışına satsınlar onlar daha iyi halleder. ne dersiniz. yapmamız gereken okuyup telekomda iyi bir yere gelip bu tür sorunları halletmek. Devlet hepimizin destek cıkalım lütfen.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 1479 Toplam Mesaj: 7