Bana Vps Lazım Yardım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vps almayı düşünüyorum Türk şirketlerin yabancı datacenterlerle işbirliğiyle kurulmuş bir şirket olacak teknik desteği süper olacak

fiyatı uygun olacak hack sites için olacka içinde her bok barındırabileceğim  başım ağrımayacak kapatılmayacak sorun olmayacak vede saldırıya ddosa filan karşı korumalı olacak bu hizmetleri sağlayacak varsa en kısa sürede almayı düşünüyorum yada tavsiyte edebilirmisiniz bana bu hizmetleri sağlayan bir şirketi 

acil lazım 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    valla her dediğin varda hack sitesi barındırmıyoruz :D ayrıca Türkiyedeki sunucularda heyk sitesi barındıramazsın.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yabancı ülkelerdeki bazı datacenterler barındırıyor özellikle danimarka ve almanya bu konda çok musammahalı :D

Türk firmaların bu yabancı datacenterlerle çalışanları olması gerek ki irtibat koaly olsun kendim dil konusunda özürlü olduğum için anlaşamam 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akservers
    akservers's avatar
    Erkek

Türkiyede barıncaksan şayet öle ddos atınca sorun çıkarmıycak gibi tabir kullanamazsın.. ddos yersen

ddos yiyen ip yi direk blocklarlar saldırı geçince block açılır. Şayet netscaler vb.. aletler varsa datacenterda

gelen ip yi banlıyabilir.. ama Hack sitesi genel olarak barındırılmaz. güvenlik siteleri barındırılabilir ancak ben hack sitesi

açıcam dersen malesef karşılamazlar.

Mazinize Layık şekilde savaşınız(fsm) Akservers®
Toplam Hit: 1618 Toplam Mesaj: 4