Banggod Alışveriş Deneyimi Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Merhabalar. Banggooddan broadlink rm pro almak istiyorum. Burada resmi satışı 620 tl. ordan vergiler dahil 360 tl ye gelecek. Ancak ödeme kısmında ödeme reddedildi uyarısı alıyorum. Kullandığım kart yapı kredi world kart. Limiti var. Bu kartla aliexpressten alışveriş yapıyorum. Sanal kart, ziraat kredi kartı ve sanal kartı ile de denedim sonuç aynı. Bir fikri olan var mı?

Naber la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

geçen ay projeksiyon aldım banggood'dan. ilk bir kaç denememde ben de aynı hatayı aldım sonra farkettim internetten aylık alışveriş limitine takılmış kartın. banka uygulamasından limiti yükseltince çekti. 

senin yaşadığın farklı bi problem gibi ama 

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Öyle bir limit yok maalesef bende. Olsa bile limiti aşacak kadar alışveriş yapmamışımdır. 

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

uyuz herifler, kampanya artı 2 tane kuponla 1650 liraya inen bi projeksiyon alacaktım ben de ödemeyi reddedip durdular 2-3 defa. sonra kupon pasif oldu geri tanımlayacaklar vs derken hem kupon süresi bitti hem indirim bitti derken fiyatı arttı alamadım 2-3 hafta önce aynı sebepten bende. Bankayı aradım bizlik bir sıkıntı yok kullanabiliyor olmanız lazım dedi, Banggood "sistemimiz riskli işlem olarak görüp engellemiş" dedi, haspamlar.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Daha önce hiç alışveriş yapmadım banggood dan. Riskli bir durum da olmaması gerekiyor. Bankayla görüştüğümde ekranımıza düşen bir hatalı işlem yok dediler. Ziraat bankası kartıylada aynı hatayı aldım. 

Naber la?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

Merhabalar. Banggooddan broadlink rm pro almak istiyorum. Burada resmi satışı 620 tl. ordan vergiler dahil 360 tl ye gelecek. Ancak ödeme kısmında ödeme reddedildi uyarısı alıyorum. Kullandığım kart yapı kredi world kart. Limiti var. Bu kartla aliexpressten alışveriş yapıyorum. Sanal kart, ziraat kredi kartı ve sanal kartı ile de denedim sonuç aynı. Bir fikri olan var mı?

broadlink rm pro kurulum ve bağlantı nasıl oluyor. Bu cihazın daha üst proları mevcut mu. Merak ettim.

Bu arada istersen benim karttan deniyebiliriz. Özelden adres bilgilerini at sipariş onaylanırsa ödeme işini konuşuruz. Yada uzak baglanti ilede olur.

MuhammeT tarafından 07/Ağu/20 22:46 tarihinde düzenlenmiştir

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

4_5 yıl önce cep tel almıstım geldilydi

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı
    sanane bunu yazdı

broadlink rm pro kurulum ve bağlantı nasıl oluyor. Bu cihazın daha üst proları mevcut mu. Merak ettim.

Bu arada istersen benim karttan deniyebiliriz. Özelden adres bilgilerini at sipariş onaylanırsa ödeme işini konuşuruz. Yada uzak baglanti ilede olur.

Hocam güvenin için çok teşekkür ederim. Kurulum işini youtube da povodu kanalında anlatıyordu sanırım. Biraderin kartını da deneyelim. Banggood tercih etmemin 2 sebebi var. 1. Vergiler dahil alabiliyoruz 2. Taksit saçeneği olması

Naber la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

yine aynı sorunu yaşıyorum başka bir üründe. aşağıdaki hatayı alıyorum.

UNSUPPORTED_LOYALTY_PROGRAM You can check your order status for an update,or contact us for assistance.

2 farklı kartla denedim.

Naber la?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

kart ayarlarından yurtdışı alışveriş kapalı ise açın, açık ise önce kapatıp 1 saat sonra açın tekrar deneyin.

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

kart ayarlarından yurtdışı alışveriş kapalı ise açın, açık ise önce kapatıp 1 saat sonra açın tekrar deneyin.

ayarlar açık. world kart ile aliexpressten alışveriş yapmıştım daha önce. deneyeyim bi yinede.

Naber la?
Toplam Hit: 1180 Toplam Mesaj: 11
alışveriş banggood aliexpress çan çin çon