folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Banka Kredi Kartı, Kredi Ve Sigorta Satış Temsilciliği Hakkında

Banka Kredi Kartı, Kredi Ve Sigorta Satış Temsilciliği Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek

Arkadaşlar üniversiteden mezun olalı(İktisat bölümü) bir ay oldu açıkcası KPSS'de pek iyi geçmedi bankalara fln başvurdum. Banka Kredi Kartı, Kredi ve Sigorta Satış Danışmanlığı(Temsilciliği)  pozisyonu için Yapı Kredi ve Citibanktan aradılar. Sabit maaş+ prim + sgk + yol + yemek fln diye saydı telefonda. Açıkcası pek gönlüm yok kapı kapı dolaşıp kredi kartı, kredi gibi şeyler satmaya ama tecrübeleri olan arkadaşlar varsa bişeyler anlatırsa sevinirim. En azından tecrübe olsun diye mi çalışsam ya da farklı düşünceleriniz nelerdir. Hayırlı Ramazanlar, Saygılar

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyotbt
    Biyotbt's avatar
    Erkek

ben onları telefonda satanım. çok zor iş kardeş ama hayat zor sen bilirsin

kendim hakkında daha fazla bilgi de
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek

Biyotbt bunu yazdı:
    -----------------------------

ben onları telefonda satanım. çok zor iş kardeş ama hayat zor sen bilirsin

Hayat harbi çok zor mezun olunca anladım :S 

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

milletin bedduasını alma . kredi kartı verceksin 4 ay sonra kulakların çınlamaya başlayacak. boşver :)

Temel adalettir .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek

zigana bunu yazdı:

milletin bedduasını alma . kredi kartı verceksin 4 ay sonra kulakların çınlamaya başlayacak. boşver :)

Valla klasik bir laf olacak ama kredi kartı abartılmadan doğru bir şekilde kullanıldığında faydalı olacağını düşünüyorum. Sonuçta alışverişlerini taksitlendirip belli dönemlere yayıyorsun :) Ama iyi biliyorum ki harcama yapıp asgari ödeyerek ömür geçirenler var :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

Bazı bankalar gerçekten müşterisine dürüst . bazıları ise en feci tefeciden berbat  . Bunları seçmek vatnadaşımızın sağ duyusuna kalmış. Özellikle hemen kredi kartı verelim üzerine atlayanlardan korkacaksın. bende 8 tane kredi kartı varı 5 e düşürdüm. daha ilerde teke düşüreceğim. o bankayıda belirledim.

Temel adalettir .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

hoca boşta gezeceğine çalış dene derim ben, başka işlere de bakarsın, hem tecrüben olur işte 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Sigorta şirketleri için söylüyorum bizim çalıştığımız şirketlerdeki üst düzey yetkililerin çoğu başlangıç satış temsilciliğiyle başlamışlar

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1315 Toplam Mesaj: 8