folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Başlarım Ben Böyle İşe :@

Başlarım Ben Böyle İşe :@

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    dün pkk göstericileri istanbulda vanda gösteri yapıyor çevik kuvvet sadece kovalıyor.İki grup başka bir olaydan kavga etmiş polis copluyor kameraman çekince onuda copladı.

Öküz polisler (kılım hepsine ztn) pkklılar ülkeyi mikiyor ses çıkartmıyorsunuz 3-5 kişiyemi yetti gücünüz

Biraz önce gazi mahallesinde 5-6 tane pkklı çöp tenekeleri ile barikat kurmuş.GELEN MİNİBUSLERİ İNDİRİP ARIYOR.Arama olayı doğuda olurdu Türkiyenin göbeği istanbulda oluyor dur diyen yok.Nasıl memleket burası anlamadım.

Eskişehirde olacak böyle birşey bak millet nasıl dalıyor ağıza yüze.Bir kaç sene önce tamamen kapalı kaıdnlarla 5 metre sakallı elemanlar çoğalmaya başlamıştı dövdüler.

Burda öyle olay çıkartmak sıkar.Dalıveririz.Burda birlik var nasıl bir şehirde yaşıyorsunuz anlamadım.Tecavuzcu birini burda pek olay çıkmıyor diye buraya vermişlerdi davasını 4-5 kıza (13-15 yaşlarındaki) tecavuz etmiş öldürüyorlardı nerdeyse.

Nasıl insanlarsınız ya bakıyorsunuz şehrinizde pkklı piçler durdurup kimlik soracak arama yapıcak yüzünüze tüküreyim amk bakanların.Türk bayraklı evler taşlanıyor bakıyorsunuz nasıl insanlarsınız.

Akşam akşam kafam döndü aq.Flash haberi izleyin bbakın neler oluyor ayıp be lafa geldimi savaşta en önde gidersiniz.İcraate bakın bide svaşı bırak 3-5 şerefsizin eline veriyorsunuz bütün mahalleyi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bnm annamadığım şey bu lavuk lar nie kimlik soruo aga gbt gibim bişimi var bu adamlarda kontrolmu ediolar :)))) yoksa öle asker polis falanmısın diemi bakıolar:D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    nicksiz bende anlamadım aq bide istanbulda çüş dedim ya nasıl olruda minibus ararlar amk harbi çüş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyberdeath
    cyberdeath's avatar
    Erkek
    bunların alayının ortasına bir bomba atıcan bütün istanbul rahatlıcak
    amk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek
    http://hostimage.eu/out.php/i49754_yan305k2.jpg

http://hostimage.eu/out.php/i49753_yan305k1.jpg

serefsizler halkların kardelıgı adı altında terorıstlık,onlara yaltakcılık yapıyolar.Böyleri ne yazıkkı yedıgı kaba pısleyen ınsanlar ve gruplar.Halkların kalleslıgı oluyor bu durumda.

pkklı ıtlerın yatagımı desm ne desem bılmıom.

bunlara otobus deil su bıle vermıcen!!! [yapanlara yanı o mahallenın genelıne sözlerım]

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
Toplam Hit: 1042 Toplam Mesaj: 5