Bayer Ficam W

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Bayer Ficam W Kene için hangisini almak lazım?

İnsektisit -> Akrep - Sivrisinek - Örümceklisini göndermişler.

Bu keneyi öldürür mü?

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

ne için kullanıcan ?

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

ne için kullanıcan ?

:D

"Bayer Ficam W Kene için hangisini almak lazım?"

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

ne için kullanıcan ?

:D

"Bayer Ficam W Kene için hangisini almak lazım?"

k-othrine sc 50 bayer 500 ml

bunu büyükbaşlarda kullanıyorum . kapağın altındaki bölümü doldurup kayvanın ensesinden kuyruğuna kadar döküyorum. yağlı bir ilaç süte ete karışmıyor. hayvanın üstündeki canlı keneyi yarın saate ölüyor. etkilidir. küçük başta denemedim. ama kangallarımda işe yarıyor hayvan cok yamurda kalmaz yada yıkanana bir hayvan değilse 20 gün bir ay tek uygulamada yererli Sivas'ta kullandım sonuç olumlu.

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    erdem358 bunu yazdı

ne için kullanıcan ?

ne içiyorsan aynısından istiyorum. 

Keneyi bilmem de diğerlerinin çözemediği bi kedi piresi sorunum vardı bayeri bi dayadım kökten çözüldü. Of hatırlayınca bile kaşınma alıyor 

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    SweetyVolty bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı

ne için kullanıcan ?

ne içiyorsan aynısından istiyorum. 

Keneyi bilmem de diğerlerinin çözemediği bi kedi piresi sorunum vardı bayeri bi dayadım kökten çözüldü. Of hatırlayınca bile kaşınma alıyor 

adamlar yahudileri öldürdükleri gazları yapmışlar zamanında, biliyolar bu işleri :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı

k-othrine sc 50 bayer 500 ml

bunu büyükbaşlarda kullanıyorum . kapağın altındaki bölümü doldurup kayvanın ensesinden kuyruğuna kadar döküyorum. yağlı bir ilaç süte ete karışmıyor. hayvanın üstündeki canlı keneyi yarın saate ölüyor. etkilidir. küçük başta denemedim. ama kangallarımda işe yarıyor hayvan cok yamurda kalmaz yada yıkanana bir hayvan değilse 20 gün bir ay tek uygulamada yererli Sivas'ta kullandım sonuç olumlu.

Ben bahçeye fısfıslıcam, kene gelip orama burama yapışmasın diye.

Yani ben büyükbaş mı oluyorum bilmiyorum da, kendime dökmek yerine bahçeye dökülecek bişeyler lazım.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Bu konuda deneyimli biri olarak,

K-Othrine'nin aktif maddesi deltamethrin ve farklı markalarda çok kolay bulursun, 100 den fazla marka üretiyor ve aynı ürün diğer markalar daha ucuz. Hamamböceği, sinek vb. için etkili fakat daha önce bu kullanılmışsa böcekler buna bağışıklık geliştirebiliyor. Klasik en çok kullanılan ilaç/madde bu.

Ficam W ise çok daha güçlü, standart hamamböceği, sinek dışında -> akrep, tahta kurusu, kalorifer böceği gibi mücadelesi çok zor böceklerle başa çıkıyor. Bu ürün sanırım sadece bayerde var ve patantli. Ben kullandım ve çok iyi sonuçlar aldım.

Kene için hiç kullanmadım ama kene için en doğal çözüm bahçeye 2-3 adet tavuk koymak. 1 haftaya kalmaz kenelerden kurtulursun. Kene genelde bitkiler/otların arasında olacağı için bu ilaçları otların üstüne sıkarsan yararlı diğer bütün böcekleride öldüreceğini unutma. Mesela uğur böceği, kene ve diğer böcek yumurtalarıyla beslenir. Bu ilaçlar genelde açık/kapalı depo, buro, ev gibi toprak olmayan zeminler içindir ve 2-6 ay arası etkinliği vardır.

Birde alırken mutlaka son kullanma tarihini sor ve sorgula. Ficam W ömrü 2 yıl gibi birşey, internette çok ucuza bulacağım Ficam W'nin son kullanma tarihine 1-2 ay kalmış olabilir.

Kolay gelsin.

cukurova tarafından 26/Tem/21 13:32 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    cukurova bunu yazdı

Bu konuda deneyimli biri olarak,

K-Othrine'nin aktif maddesi deltamethrin ve farklı markalarda çok kolay bulursun, 100 den fazla marka üretiyor ve aynı ürün diğer markalar daha ucuz. Hamamböceği, sinek vb. için etkili fakat daha önce bu kullanılmışsa böcekler buna bağışıklık geliştirebiliyor. Klasik en çok kullanılan ilaç/madde bu.

Ficam W ise çok daha güçlü, standart hamamböceği, sinek dışında -> akrep, tahta kurusu, kalorifer böceği gibi mücadelesi çok zor böceklerle başa çıkıyor. Bu ürün sanırım sadece bayerde var ve patantli. Ben kullandım ve çok iyi sonuçlar aldım.

Kene için hiç kullanmadım ama kene için en doğal çözüm bahçeye 2-3 adet tavuk koymak. 1 haftaya kalmaz kenelerden kurtulursun. Kene genelde bitkiler/otların arasında olacağı için bu ilaçları otların üstüne sıkarsan yararlı diğer bütün böcekleride öldüreceğini unutma. Mesela uğur böceği, kene ve diğer böcek yumurtalarıyla beslenir. Bu ilaçlar genelde açık/kapalı depo, buro, ev gibi toprak olmayan zeminler içindir ve 2-6 ay arası etkinliği vardır.

Birde alırken mutlaka son kullanma tarihini sor ve sorgula. Ficam W ömrü 2 yıl gibi birşey, internette çok ucuza bulacağım Ficam W'nin son kullanma tarihine 1-2 ay kalmış olabilir.

Kolay gelsin.

Şimdi ben aldım abi, dediğin gibi 2 yıl var ömrünün bitmesine. Ama üstünde akrep-sivrisinek-örümcek yazınca kafam karıştı. Zaten üstünde kene yazan yoktu da...

Ev villa tarzı abi tavuk falan koyulamayacak kadar köy ortamından uzak. :(

Şimdi bu aldığım keneyi öldürüyorsa sıkıntı yok, bi deneyim bakiyim. 

Teşekkür ederim

Toplam Hit: 677 Toplam Mesaj: 9
ölüm kene bayer öldür yoket destroy iseedeadkene