Beinconnect Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek

Liglerin bitmesine az bir süre kaldı, daha önce Iptv deneyimim oldu fakat memnun kalmadım bu yüzden direk taraftar paketi olarak beinconnect almayı düşünüyorum yani bilgisayar+telefon'dan izlemek benim için yeterli. Şartları incelediğim zaman 29 x 12 = 348.00 TL çıkıyor taahhüt yok deniyor, ne demek istiyorlar çok anlamadım. Açıkcası istediğim zaman sonlandırabileceğim taahhütsüz bir servis ise 12 ay hesabını neye göre yapıyorlar merak ettim. Ayrıca, müridler arasında kullananlar varsa memnun mu veya tavsiye edebileceğiniz başka bir servis var mı ?

www.tithack.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

link yaz hocam eski bir çalışan olarak tüm detayları yazayım sana.

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    izleyici bunu yazdı

Eyvallah sağ olasın. https://www.beinconnect.com.tr/paketini-sec/super_lig_ott_sezonluk_taraftar_web_katalogu

Liarhack tarafından 08/Tem/20 16:07 tarihinde düzenlenmiştir

www.tithack.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Arkadaş bir ara açmıştı mobil veride kasmalar vardı görüntüde üst düzey değildi.Bir yerdende maçkolikten takip ediyorduk ben geçikme süresi çok düşük olur diye bekliyordum iptv gibi geçikme vardı.Bu işlerde en temizi direk yayın almak.

Ha bu arada arkadaşın ligtv aboneliği vardı ona ek olarak beinconnet giriş veriyorlardı.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek
    Liarhack bunu yazdı
    izleyici bunu yazdı

Eyvallah sağ olasın. https://www.beinconnect.com.tr/paketini-sec/super_lig_ott_sezonluk_taraftar_web_katalogu

hocam BC'deki paketleri sezonluk alıyorsun hocam bu paket yapısında taahhüt yok. ancak seçtiğin takımın maçlarını izleyebiliyorsun burası önemli. onun haricinde smart tv'de çalıştıramazsın öyle hatırlıyorum eski ürün bilgilerimden. ancak TV'yi normal HDMI bağlayıp aktarıp yaptırabilirsin ancak smart'tan olmuyordu.

ek olarak kalite kriterini linkte göremedim oda vardı alırken kesinlikle sor kalite kriterini, birde alışverişini sanal kart ile yap otomatik yenileme muhabbetleri can sıkabilir 1 yılın sonunda takip etmezsin vs. kendiliğinden kapanmayabilir belki bu süreç değişmiştir.

birde nacizane tavsiyem zaten ligler sona eriyor yeni lig başlangıc tarihleri açıklandıktan sonra bunu satın alman daha iyi olabilir. ancak unutmadan söyliyim Ağustos ayında paketlerde olası bir artışta yaşanabilir aksi güzel bir kampanyada çıkabilir buna sen karar ver. farklı bir sorun olursa msj yaz yardımcı olmaya çalışırım.

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    izleyici bunu yazdı
    Liarhack bunu yazdı
    izleyici bunu yazdı

hocam BC'deki paketleri sezonluk alıyorsun hocam bu paket yapısında taahhüt yok. ancak seçtiğin takımın maçlarını izleyebiliyorsun burası önemli. onun haricinde smart tv'de çalıştıramazsın öyle hatırlıyorum eski ürün bilgilerimden. ancak TV'yi normal HDMI bağlayıp aktarıp yaptırabilirsin ancak smart'tan olmuyordu.

ek olarak kalite kriterini linkte göremedim oda vardı alırken kesinlikle sor kalite kriterini, birde alışverişini sanal kart ile yap otomatik yenileme muhabbetleri can sıkabilir 1 yılın sonunda takip etmezsin vs. kendiliğinden kapanmayabilir belki bu süreç değişmiştir.

birde nacizane tavsiyem zaten ligler sona eriyor yeni lig başlangıc tarihleri açıklandıktan sonra bunu satın alman daha iyi olabilir. ancak unutmadan söyliyim Ağustos ayında paketlerde olası bir artışta yaşanabilir aksi güzel bir kampanyada çıkabilir buna sen karar ver. farklı bir sorun olursa msj yaz yardımcı olmaya çalışırım.

Eyvallah çok sağolasın, biraz daha detaylı inceleyeyim dediğin gibi yeni sezon başlangıçında belki daha avantajlı bir kampanya söz konusu olursa onu alırım. P

www.tithack.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Alma kalan maçlar için pm at ben veriyim sana hesabı. İzlemiyorum

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
Toplam Hit: 1003 Toplam Mesaj: 7
sport beinconnect bein