BELESH SMS YOLLA AMA ...OKUNU CIKARMA :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmagic
    blackmagic's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar belki biliyorsunuz ama ben yinede yazayım belki bilmeyen arkadaşlarımız vardır.www.herkete.com adresıne üye oluyorsunuz ve takır takır mesaj yolluyor.şimdilik bakıma girdi o da sizin şansınızdan.sms yolladığınızda kımden geldıgı belli olmuyor ve sacma bır numara gorunuyor.2 haftaya kadar site online dı ama sımdı bakıma almıslar ve bugun yada yarın açılıyor.Eğer sitenın yenı halınde netbulpower.com gibi yeni üye kabul etmezse ben size kullanıcı adı ve sıfremı verebılırım isteyenler blackmagic82@mynet.com adresıne mesaj atabılırler.Eğer bıldıgınız baska sms sıtelerı varsa paylasırsanız sevınırım.Ha bırde www.cenebaz.com diye bir adres var ama aktif mi bilmiyorum.byesss

ZeuS``
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZOOM
    ZOOM's avatar
    Erkek
    yapma kardeş.burda reklam yapma.site açıkken yazmıyon.demekki bu site senin.veya açılınca yaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmagic
    blackmagic's avatar
    Erkek
    YOK BE KENDIMIN SITESINI BOYLE BASIT YOLLARLA REKLAM EDERMIYIM WALLA BENIM DEİL.YAF KARDESIM BULUYORSUN SUC SOYLUYORSUN YINE SUC.BIR DAHA BISEY PAYLASMICAM ANASINI SATIYM :

ZeuS``
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    nokia nın bookmark acıklarından gönderiyordum ben bir zaman %25000000 gidiyordu msj internette aratayım bakayım bilen var mı diye yazdım explrr adresini google a 800 bin e yakın sonuç çıkıtydı :D

Hoop.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    oha kaç yıl önceymiş bu msj :P

Hoop.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satanist
    satanist's avatar
    Erkek

EVET SİTE ŞU ANDA KULLANIMDA

AMA GÜNLÜK 3 LİMİT VAR ve Türkcell hatta atmıyor msj..ah şu günlük limit 50 falan olsaydı ya..

ha  birde tel numarası yerine sitenin html adresi gidiyor .süper bir şey ya..bir de sonuna kendi sitesinin ismini koyuyor.7 harfli birşey eee olsun okadar...

RastGele

Toplam Hit: 3048 Toplam Mesaj: 6