Ben Seni Üzerim Diyen Kız...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madleo
    madleo's avatar
    Erkek

Bir kıza saf duygularla aşık olursunuz ve bunu itiraf ettiğinizde kızdan gelen cevap :" ben seni üzerim, ben özgürüm" diyen kız ne söylemek istemiştir.? Morale ihtiyacım var arkadaşlar :((

Öleceğimi Bilerek her anın değerini çıkarama,bileği taşı gibi sürtüşmek hayatla,ne diye bukadar mana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SayDO
    SayDO's avatar
    Erkek

Seni kaybetmek istemem, bana ilgi duyman hosuma gitti. sana asık değilim daha iyisi karsıma cıkarsa gözünün yasına bakmam demiş..

Eger böle baslarsan ilerleyen günlerde

-sen daha iyilerine layıksın

-ben seni haketmiorum

-bana inan en iyisi bu olacak

-seni seviyorum ama ayrılmalıyız gibi seyler dedikten sonra döner arkasını gider :)

ama ben seni seviyorum diye arkasından gidersen "ben sana demiştim" der kalırsın

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madleo
    madleo's avatar
    Erkek

SayDO bunu yazdı:
    -----------------------------

Seni kaybetmek istemem, bana ilgi duyman hosuma gitti. sana asık değilim daha iyisi karsıma cıkarsa gözünün yasına bakmam demiş..

Eger böle baslarsan ilerleyen günlerde

-sen daha iyilerine layıksın

-ben seni haketmiorum

-bana inan en iyisi bu olacak

-seni seviyorum ama ayrılmalıyız gibi seyler dedikten sonra döner arkasını gider :)

ama ben seni seviyorum diye arkasından gidersen "ben sana demiştim" der kalırsın

bunu anlayamayacak kadar saf olmak karnında ateşten bir top yutmuş hissi uyandırıyor. Ne acıdır ki memlekette nesli tükenen saf aşık olmanın suç olduğu hissine kapılıp,kötü adam olursan kazanırsını imledi beynime yazık çok yazık....

Öleceğimi Bilerek her anın değerini çıkarama,bileği taşı gibi sürtüşmek hayatla,ne diye bukadar mana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek

bazen halime sukrediyorum ya :) kusura bakma kardesde ne bilym biri bana boyle soyliycek bende dertlenicem felan,

daha acik konusayim, haddime dusmez ama abi tavsiyesi diyelim

kardes, kiz seni resmen istemiyo, daha fazlasini istiyo, ben ozgurum seni uzerim ne demek, Kacan kovalanir bilader, git kendini yetistir 6-7 ay sonra pisman olacagi bi sekilde goster kendini, ben olsam oyle yapardim yani, o kadar guzel kiz varken neden sizi sevmeyene deger verirsiniz anlamam, birak nasi istiyosa oyle olsun, arkadas kalsin salla ya, su genc yasinda kendini uzuyosun

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

bunu bi kadın açıkca diebiliosa geçmişte yaşadığı hüsranların bedelini yeni birine ödetmeyi planlamş ama karşına çıkan adama kıyamadığı için (en azından wicdanını rahatlatmak adına) bu cümleyi kurmuştur

dewdim dewrildim geldim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    madleo bunu yazdı:

Bir kıza saf duygularla aşık olursunuz ve bunu itiraf ettiğinizde kızdan gelen cevap :" ben seni üzerim, ben özgürüm" diyen kız ne söylemek istemiştir.? Morale ihtiyacım var arkadaşlar :((

al bendende okadar 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    self
    self's avatar
    Erkek

mücadele ye devam aga ne yani vazmı geciceksin daha başından açık kapı brakmış olmaz yok düşümmemlazım sevgilim vardememiş acık kapı brakmış denemkte fayda var berki seni deniyodur

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madleo
    madleo's avatar
    Erkek

self bunu yazdı:

mücadele ye devam aga ne yani vazmı geciceksin daha başından açık kapı brakmış olmaz yok düşümmemlazım sevgilim vardememiş acık kapı brakmış denemkte fayda var berki seni deniyodur

bu kız benden 1 yaş büyük ama gönül bu işte.Ben de öyle demesini isterdim  ama bu yaşadığımız ilden istifa edip gideceğini burda kimseyle üşünmediğini,"ben burda gördüğün kişi değilim, ben senin gibi duygusal biri değilim mantıkla hareket ederim,İstemiyorum bana aşık olma ben senin karanlığını aydınlatacak kişi değilim,yani kendine göre saf duygularını karşılıyacak birini bul bunu buruda bitirelim dedi.İşin kötüsü aynı dairede çalışıyoruz ve hergün görmek zorunda kaldığım biri daha ne kadar kötü olabilirki,ve bunları bana söledikten sonra bile normal bir şekilde yanıma gelip hiçbirşey olmamış gibi ruhsuzca gülebilio ve o gülüş beni 4. boyuta götürmeye yetio..ne yapıcam bilemiorum.Ayrıca her ay izin alıp memleketine gidio sebebini de sölemeden..bilmiorum onu aklımdan atmaya çalışıorum ama ne zor işmiş,.çok zor hani ateş eritir ya sonra dokunmadım sana der buna inanmak mümkün mü?ama tek inandığım şey,beni anlayacak birini hayatın geri kalanında bulamayacak olmak..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

normal bir insan gibi görmeye çalış unutmaya çalışma kafandan başka birini bul (yani onunla birlikte ol demedim tabi ama olabilir de), ee ne yaparsan yap de. tabi kabullenmek kolay deildir ama ilerde o aşkın ateşi kalbinde sönmeye yüz tutar ama sönmez sonra unutursun bile diyecem ama bu şartlarda zor gibi yanından geç dolaş rahat ol, namaz kıl kendini namaza ver bunu niye söylüyorum daha kolay atlatırsın içinde bir ukte kalmaz sen ne yaparsan yap benim 1 allahım var de geç, ilacı yok maalesef psikolojik bir süreç

Toplam Hit: 1621 Toplam Mesaj: 9