folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Benim Makine Manyadı...Acele Yardımm...

Benim Makine Manyadı...Acele Yardımm...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badboy7
    badboy7's avatar
    Erkek

dostlar selamm... bnm pc arada durduk yere reset atio,sonra windows cok önemli bi hatadan kurtarıldı gibi bise sacmalıo...kapattıktan sonra acmaya calısınca kasa calısıo ama ekrana görüntü gelmio...sonra fisi cekiom,yarım saat bekliom,acıom.overclock failed yazıo...bende setuptan fabrika ayarlarına dönüomm...nedir bunun olayı annamadım... yapabilecegim bise warmı...

windows cdsiyle repairleyip kurtarablrmiyim yoksa en iisi formatmı?!?! acele yardım yaff!!

badboyzzz!! for life!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek

Aynı Sorun Bende de vardı badboy7

teknik servise götürdüm donanım uyuşmazlığı dedi.

anakartım epox'tu asus aldım sorun çözüldü.

ama sen yine bir teknik servise git.

kolay gelsin...

Kalın Sağlıcakla

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    olm işte teknik servis burda a.q donanım driver bölümü boşuna açılmadı...Şimdi sagopa senin boardun epox 9npa3j ve ultra mıydı o boardlarda usb ve ethernet girişlerinde ve pci girişlerinde bazen sorun oluyor voltaj değerinden dolayı biostan voltaj değerlerini elle ayarlayınca düzeliyor...Senin sorununa gelince arkadaş overclock failed diyorsa işlemci çarpan ve voltaj ayarlarından rahatsız oluyor pc şimdi bios a girip default yap ayarları öyle çalıştır yine aynı sorunu verirse biosa gir tekrar ve cpu setting sten cpu voltaj değerini genelde 1.35 dir sen 1.25 falan yap olan değerinde birazcık aşağı çek...birde çarpan kilidini 15*14gibi bir değeri 13*14 e indir...ısı problemi de olabilir..dediğim ayarları yaparsan voltaj sorunundan kaynaklı hata gider...ancak ısı problemi olabilir buda fanla ilgili....... Birde alttaki arkadlım epox boarduna windowsta usb bir aygıt taktığnda pc resetleniyormuydu ?

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bios u sıfırlıon sora fişi çekip tekrar taktığında gene aynısını yapıo ölemi ana kart üstünde yuvarlak pil var bilirsin:) onu deiş olmadı power i deiş 
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

dostum pc eskimi bilmiyorum ama eskiyse biraz yani birkaç senelik,sen hemen bilgisayarcıya parayı bayılma derim,eğer bu hatayı daha önce yapmadıysa bencede yukardaki arkadaşın dediği gibi anakartın pilini bi kontrol et dediklerin sanki pilden gibi geldi.uzaktan bu kadar yardım edebiliriz tabi ama bi bilgisayarcıya gitsen taksimetreyi en az 10 milyondan açarlar.bence bi kendin uğraş olmazsa öyle git

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 1572 Toplam Mesaj: 5