folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Benim Yerime Online Sınava Girebilecek Var Mı Hocalar

Benim Yerime Online Sınava Girebilecek Var Mı Hocalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

makro ekonomi dersinden iyi aldırabilecek var mı kardeşinize

sorular test

not sınav ingilizce

my4 tarafından 10/Nis/20 00:26 tarihinde düzenlenmiştir

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Yapacağımdan değilde, ne kadar para teklif ediyorsun.  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

butce ne hocam ? hangı okuldasın bolum vs ? 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Aöf var benimde  hiç anlamam keşke girebilcek olsa :(

Break Dance Bboy MaxeL
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

butce ne hocam ? hangı okuldasın bolum vs ? 

bütçem 50 lira hocam

3 veya 4 tane sınav olacak . 200 , 250 lira verebilirim toplamda.

my4 tarafından 10/Nis/20 01:01 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Sınava gireceksin 250 ₺ yi alacaksın.

Sınavların hepsini düşük not alarak işaretleyeceksin.

Hem parasından olacak hemde notlardan. 

Konu ne din, ne gelenek ne görenek. Sadece şunu söylüyorum. "Sen ve senin gibi düşünenler iyi yerlere asla gelemeyecekler. Gelse bile ya torpille yada başka işle."

Okul zamanımda böyle yapan ve kopya çeken insanlardan gerçekten nefret ediyordum. O kadar aciz insanlar ki. Beyinleri varken kullanmayıp bir başkasının beynine ihtiyaç duyuyorlar.

Artık bu sözlerimle ban yesem de gam yemem. Umarım benimle birlikte seni de banlarlar. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Sınava gireceksin 250 ₺ yi alacaksın.

Sınavların hepsini düşük not alarak işaretleyeceksin.

Hem parasından olacak hemde notlardan. 

Konu ne din, ne gelenek ne görenek. Sadece şunu söylüyorum. "Sen ve senin gibi düşünenler iyi yerlere asla gelemeyecekler. Gelse bile ya torpille yada başka işle."

Okul zamanımda böyle yapan ve kopya çeken insanlardan gerçekten nefret ediyordum. O kadar aciz insanlar ki. Beyinleri varken kullanmayıp bir başkasının beynine ihtiyaç duyuyorlar.

Artık bu sözlerimle ban yesem de gam yemem. Umarım benimle birlikte seni de banlarlar. 

hocam dışarıda katiller var tecavüzcüler , uyuşturucu satanlar . kötü adam ben miyim , kötü birşey yapmıyoruz ki burda , bu işte benden daha iyi birilerinden yardım istiyoruz , bu işi bedavaya yaptırmaya çalışıp bedavacı mı olalım . elimde bir bütçe var , bu kadar :) . 

allah allah :) , işiniz gücünüz yok dimi buraya cevap yazıyorsunuz . büyük bir olgunlukla cevap veriyorum . 2.mesajınıza cevap vermeyeceğim.

saygılar.

my4 tarafından 10/Nis/20 01:12 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Konuyla ilgili yorum yapmamayı tercih ediyorum, onun için yazmıyorum buraya :)

MhmdAlmz bunu yazdı

öylüyorum. "Sen ve senin gibi düşünenler iyi yerlere asla gelemeyecekler. Gelse bile ya torpille yada başka işle."

Maalesef hocam aksine Türkiye'de gayet iyi yerlere geliyorlar :)

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

türkçe olsaydı yardım edebilirdim amma velakin ...

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Sen bir bölüm okuyorsun hocam. Makro dersinden anlayıp bana tüyo verebilecek adam arıyorum demiyorsun. Sınav anında gerekli görürsem 2 soru sorup kopya çekeceğim adam arıyorum demiyorsun. Dersi satın almaya çalışıyorsun. Senin aklına mantığına belki yatıyor bu durum ama yarın öbürgün bir yerlere geldiğin zaman (ki makro ekonomi görüyorsun hem mühendislik okuyor olabilirsin hem iibf) getirildiğin konumda insanlar bu ekonomi biliyor diyecek. Sana güvenecek. Karşıma geldiğin zaman sen bir uluslarası ilişkiler mezunu olarak. Seni ilgi ile dinleyeceğim diyeceğim bu adam ekonomiden de anlar siyasetten de anlat bakalım ne oluyor Türkiye'de. Bir proje çıkarttığın zamn şirket sahibi olarak bu adam bunu en verimli haliyle yapmıştır en az masrafı dökeceğim diyecektir. 

Hocam yanlış anlama beni. Eleştiriyorum ama yapıcı olmaya çalışıyorum. İnşaat mühendisi adam bugün yapı statiği dersini burada satsa ve yerine bir mürid girse. Yarın o adamın yaptığı bina çökse ne diyecek. Ben o derse girmedim 50 tlye sattım mı? Ya da diplomatik yazışma dersini almayan bir uluslarası ilişkiler öğrencisi politik bir mektup yazamayınca nasıl açıklayacak bunu?

Haklı olarak bu ders bu denli önemli mi diyeceksin. Ama bugün sen bu kadar basit bir dersi parayla yaptırmaya çalışıyorsan yarın imkanın olunca başka şeyleri de satmaya çalışacaksın. İş hayatında da bu böyle olacak ve inan bana etik değil.Okumamış adam 2 insana tecavüz eder. 3 kişiyi öldürür yakalanır. Okumuş ama bu şekilde kaçış noktaları arayan adam yarın bir bina insanı öldürür ya da bir ülkeyi savaşa götürür. Hala vaktin varken aç kitabı oku azdan azdan ne alsan kar o sınavda. Sınav esnasında kopya çek. Çek ama sen araştır. Ahmete şu soruyu çözdün mü deme. O bile şuan yaptığından daha çok etik en azından aklında kalacak bir şeyler araştırırken. 

kimse senin dersine senin kadar önem vermeyecek. İngilizce bölüm mezunuyum. 6  sene (kaldığım için bir sene) ingilizce ders aldım ama bugün bil uzaktan eğitim ingilizce sınavına giren eş dosta yardım ederken hata yapıyorum çünkü gram düşünmüyorum. Aaman diyorum ne olacak sanki 5 puan eksik alsa. 

Neyse çok uzattım hocam. Otur çalış derim ben :) İyi geceler

Aslan bile atı görünce götünü saklar
Toplam Hit: 1215 Toplam Mesaj: 10