folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Beounpush Olayı Nedir - Acep Yeni Bir Megaholding Dalaveresimi ?

Beounpush Olayı Nedir - Acep Yeni Bir Megaholding Dalaveresimi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Arkadaşlar facebookta birkaç arkadaşım beni https://www.facebook.com/groups/beonpushtr/?ref=browser adlı gruba eklemişler

adamlar 20 dolar ile max 50000 dolar arası ile sisteme dahil oluyorsun diyip günde yatırdığın miktarın yüzde 50'sini kazanıyorsun diyorlar

sonrasında sana yurtdışından gelen bir kredi kartı gönderiyorlarmış onla para çekme ve alışveriş filan yapıyormuşsunuz...

olayın mantığı sisteme aktarılan para reklam işinde kullanıyorlarmış yani sen uçak bileti pc filan aratıyon yaaa sistem kişiye özel reklam çıkarımı ile

para kazanıyor-muş

sunucuları 50 milyon dolar değerinde microsoftta barınıyormuş ayrıca telefon üretimine geçeceklermiş yakında

şurdada detaylı anlatımı var https://www.facebook.com/notes/763844970383217/Beonpush%20Detayl%C4%B1%20Anlat%C4%B1m/771998682901179/

şimdi bu bana dalavere gibi geldi siz ne dersiniz

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Hocam kimse kimseye bedava para vermez.

Yeni bir saadet zinciri.

d3lete tarafından 12/May/16 21:32 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

bir ara quest.net vardı. Arkadaş bana öyle hararetli savunuyordu ki ben eleştirdiğimde beni siktir ettiydi herkesin içinde. Tabi sonra paraları kaptırmış.

Hacı sen çalışıldığında bile milletin hakkını vermemek için nasıl uğraştığını bilen adamsın. Aman gözünü seveyim. Kimse darphane değil sana bana para dağıtsın.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Hala bunlara inanan olması garip.Bildiğin Megaholding hocam :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bi bunu anlamıyorum bide telefonla arayıp biz polisiz vb... Para yatırın diyenlere inananları anlamıyorum.

Hele şu telefonda para kaptıranlar geri zekalı beyinsiz neden mi hergün tüm medyada en az bir haber var hatta emniyet herkese sms atar vb.. Halen nasıl inanırsınız salaklar.

Buda bi mega holding vakası hocam ama uzak dur parana yazık olur.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek

hacı acaba su bizim şişlide yeri olan mega holding mi eğer orasıysa benim eski manita orda calısıyodu anllatıklarına göre hiç bulaşma derim (: 

cccyyyzzz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

İçinde bulundugun psikolojik durumdan dolayı böyle şeylere yönelmen dogal hocam aman dikkat et 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

https://www.lrworld.com/tr/ 

Şuan bu sitede aynısını yapıyor bunlarda genelde bayanlara yönelik megaholding misali aynı saadet zinciri oluşturmuşlar yok onun linkinden üye olursan indirim falan geliyormuş bu şekilde insanları kandırıyorlar lütfen çevrenizdeki bayanlara dikkat edin bu sisteme katılmasınlar

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 1212 Toplam Mesaj: 8
beonpush