Beta House (Mobil Uygulama)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,
    Yeni bir mobil uygulama yaptım. Adı Beta House. 

Arkadaşlarla paylaştım fakat reklamını yapmadan önce sizin de iyi ve kötü düşüncelerinizi alıp ona göre revize etmek istedim.

Müzikle uğraşan gençleri, ucuza eğlenmek isteyen gençlerle buluşturmayı hedefleyen bir platform. 
    Müzik yapan herkes burada bir event hazırlamak üzere başvuruda bulunabiliyor. Eğer uygun olursa başvuru kabul ediliyor.

Diğer tarafta ise etkinliğe gitmek isteyen insanlar tarih ve adresi detaylı olarak göremiyor. Etkinliğe katılmak için altındaki "İstek Gönder" butonuna tıklıyor. Etkinlik sahibi kabul ederse tarih ve adresi görüyor.

Şimdilik barların etkinliği var, 2-3 günlük bir uygulama ama bu tarz etkinlikler hazırlayacağız. Asıl hedefimiz, kendi alkolünü kendin getirebileceğin etkinlikler hazırlamak hatta sponsor falan olursa ücretsiz alkol artı güzel müzik.

Sofar ile Boiler Room karışımı gibi. Müzik türü kısıtlaması yok.

Umarım beğenirsiniz.. Teşekkür ediyor, sabırsızlıkla feedbacklerinizi bekliyorum :)

Play Store:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.betaroom

App Store:

https://itunes.apple.com/us/app/betahouse/id1359083620?l=tr&ls=1&mt=8

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Ben alkol almadan sadece güzel müzik dinlemek için gitmek istiyorum. Oluyor mu böyle? Ücretsiz mi olacak?

Programda müzik türlerini de görebilelim. Mesela gidiyorum bir bakıyorum clubber tarzı. Ama ben house yada launge aramışım... Böyle müzik türüne göre seç olsun bence.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Ben alkol almadan sadece güzel müzik dinlemek için gitmek istiyorum. Oluyor mu böyle? Ücretsiz mi olacak?

Programda müzik türlerini de görebilelim. Mesela gidiyorum bir bakıyorum clubber tarzı. Ama ben house yada launge aramışım... Böyle müzik türüne göre seç olsun bence.

Merhaba,

Öncelikle çok teşekkür ederim feedbackin için.

1-)Evet alkol almadan da dinleyebilir, zaten alkolünü al derken içeceğin alkolü getir anlamında, içmeyecekse getirmez. Çünkü bazı eventlerde alkol satışı olmayacak, sadece müzik olacak.

2-) Pazartesi günü gelecek update'e senin verdiğin bu feedback'den dolayı clubber mı lounge mu house mu ayırt edebileceği bir alan ekleyeceğim. 

3. konuya gelecek olursak;
    Müzik türlerini görebiliyoruz ama müzik türüne göre seçme konusunda emin değilim şimdilik çünkü zaten event var, her aramasında boş sayfayla karşılaşsın istemiyorum ama ilerleyen zamanlarda olacak.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Öncelikle hayırlı olsun. Kullandığın altyapı ve yazılımlardan bahsedebilir misin? Beta House da ne gibi teknolojiler kullanıyorsun?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

Öncelikle hayırlı olsun. Kullandığın altyapı ve yazılımlardan bahsedebilir misin? Beta House da ne gibi teknolojiler kullanıyorsun?

Merhaba, 
    React Native ve Firebase ile çalıştım. Uzaktan update (Code Push) ve compile süresi olmaması benim çok ilgimi çektiği için React Native ile çalıştım çünkü kısıtlı zamanım vardı ve gerçekten insanlar update yapmama konusuda çok ısrarcı. Crashe düşen uygulamayı da silme konusunda çok kararlılar. Test için vaktim olmadığı için kullanırken bug yakaladığım an düzeltip update'e atmayı planladım ama olmadı bu arada Code Push biraz sapıttı, bu sırada zaten az kullanıcı olduğu için düz update'e çıkıyorum. Bu haftasonu CodePush'u daha detaylı inceleyeceğim.

Toplam Hit: 1392 Toplam Mesaj: 5
mobil app uygulama