folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bi Yakınımız Çocuk Düşürdü Doktor Ben Bakmam Dedi

Bi Yakınımız Çocuk Düşürdü Doktor Ben Bakmam Dedi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Kadının kanaması olmuş, eşi de pazar günü en yakın hastaneyi aramış Kadın Doğumcu var mı eşimin kanaması var diye. Var ama kendi hastası olmadığı için hoca kabul etmiyor diyor. Kanama en acil durum olduğu halde daha uzaktaki hastaneye gidiyorlar(diğeri 5 dk bu 30 dk) uzaktaki hastanede çocuk hala ultrasonda var görünüyor. Yatış yapılana kadar o arada çocuk düşüyor.

Arkadaş cimere hocayı hastaneyi şikayet ediyor acik bi hastayı nasıl kabul etmem dersiniz diye:

Cimerin cevabı Hastane ilgisi için teşekkür ediyor.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine yapmış olduğunuz başvurunuz incelenmiştir. Müracaatınızda yer alan görüş ve önerilerin tarafımızca kayıt altına alınmış olduğunu bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. 

zeybekustasi tarafından 11/Haz/22 11:21 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İlçe sağlık müdürlüğünü arayıp şikayet edin cimer de şikayetleri oraya yönlendiriyor zaten.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Acilden girip kadın doğumcu mu görmek istemişler yoksa direk mi kadın doğumcuya çıkmışlar.

eğer acil doktoruna kanamam var diyip oradaki doktor aktardıysa doktora soruşturma acılabilir. Poliklinikten girdiysen doktor görüp mü yatırmamış?

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Acilden giriş yapılınca doktor hastaya bakmak zorunda. Çünkü kayıtlara girer.

Telefon açıp söylediğiniz için olay kayıtlara girmemiştir doktorda bakmam demiş. 

Tamamen vicdansızlık. Gece nasıl rahat uyuyabiliyor ilginç. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Kadın doğumda böyle bi prosedür var galiba hamileliğin ortasında da doktor değiştiremiyorsunuz. Doğumu başka hocaya da yaptıramıyorsunuz başında kim varsa sonunda o olacak gibi. Tahmin ediyorum hamilelik süreciyle ilgili bilgileri olmadığı için risk almak istemiyor kendi hastası dışında.. tabi bu durum özel hastaneler için geçerli devlette böyle bir problem yok ama orası da suri dolu 

ama burada acil bir durum söz konusu olduğu için bakmaları gerekirdi diye düşünüyorum...

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek
    Hocam şunu söylemek için yazıyorum yakınlarınıza bunu iletirseniz belki psikolojik olarak faydası olur, kanama düşük vs durumlarında doktorların inanın yapabileceği yapacağı hiçbirşey yok. Tabi herşey Allahtan fakat en iyi hastahane en iyi doktora da gitsen pregest**n diye bir iğne yapıyorlar, nts ile izliyorlar takip ediyorlar eve yolluyorlar. Bu iğneninde kanıtlanmış hiçbir etkisi de yok. Erken müdahale etseydik şöyle böyle olurdu diye düşünmesinler derim, olacağı neyse o oluyor . Hastahanenin veya doktorun kararı tavrı tabi doğru değil ama şaşırmadım.
    K4R4B4S4N tarafından 11/Haz/22 13:26 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

çok üzüldüm :( ALLAH yardımcıları olsun, kötü bir durum.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Adam yolda zaman kaybetmemek için telefonda arıyor, orası özel hastane belki kadım doğumcu yoktur boşuna gitmeyim diye. Var diyorlar hocaya soruyorlar takipli hastam değilse kabul etmiyorum diyor diğer hasteneye gidiyorlar orda bakıyorlar henüz çocuk varmış sonrada yatış matış derken gidiyor..

Ne hastane ne cimer bi telefon açıp bi kusura bakmayın geçmiş olsun demiyor. Hasta hakları başhekim her taraftan bi kusura bakmayın talep ediyorlar tık yok. En son cimere geri dönüş için teşekkürler deyip geçmiş adamlar.

Giden gitti de adalet, insanlık kimsenin umurunda değil.

zeybekustasi tarafından 11/Haz/22 15:52 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

2. çock düşük olmuştu ozaman en yakın ilçede özel hastane yoktu devlete gittim

3 saat ultrason sıra bekledim

sonrasında denizliye gittim özele doktor evden felan geldi

zor süreçlerdi 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1054 Toplam Mesaj: 9
çocuk