BİLBOARD VELETLERİ

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    kalabalik mekanlarda ve alisveris merkezlerinde en gorunen kisimlarda bekleyen ilginc gorunumlu zavalli genclerdir.2"ye ayrilirlar clubberlar ve hiphopcular.clubberlar ayaklarinda puma ayakkabi.altlarinda diesel,mavi jeans,tween kotlar ustlerinde ise moshino,dkny,lacoste tisortler.hip hopcular ise;renkli bagcikli spor ayakkabilar,bol ve altlarinda misfits yazili pantalonlar ustlerinde ise 69 66 67 vs. 60"li rakamlarla yazili beyaz tisortler(sanirim hokeycilerin formalari oluyor.)iki modelinde tek ortak yonleri vardir.gorunur yerlerde billboard gibi durmak..Şayet onlara ulaşmak istiyorsanız caruosel"in avlusunda bir tur atmanız yeterlidir.

NOT :ÖLDÜRÜLMESİ GEREKEN KIZ MODELİNİ GÖRDÜĞÜNÜZDE YAPACAKLARINIZ BU VELETLER İÇİNDE GEÇERLİDİR.

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emresu
    emresu's avatar
    Erkek
    Bi de zincir takıyolar tam oluyor
    diğer bi tipte z.p.(zengin piçi)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Aslında o kroların hepsi tam bir kro
    asıl hip-hop cı dediğin renkli bacık takmaz...
    vede zincir ....
    zincir ve renkli bacık özellile 2 ayakkabıda 2 ayrı renk bacık
    PUNK kültüründe vardır.
    değişikliğin ve baş kaldırışın simgesidir ama bizim hibbop cu krolar artistlik olsun diyte eminem dinleyip oy oy diyince hip-hop cı olduklarını sanıyorlar...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 1848 Toplam Mesaj: 3